Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Dubno — Rzeszów w 2018 rok roku

04:50
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
Czas przejazdu 07 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:25
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, pią, nie
20:00
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
Czas przejazdu 08 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:00
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
Czas przejazdu 07 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
śro, pią, nie
04:50
Czas przejazdu 07 h. 35 min

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

12:25

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

61
04:50
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
05:45
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
07:25
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
08:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
09:25
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
10:45
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
11:20
Jarosław
"Jarosław; Jarosław"
12:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
20:00
Czas przejazdu 08 h. 25 min
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

03:25
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

80
20:00
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
03:25
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LAT LINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
20:00
Czas przejazdu 07 h. 25 min
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

03:25
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

87
20:00
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
21:05
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
03:25
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LYS-AUTO-TRANS o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Dubno
Do miasta Rzeszów
Do miasta Dubno
Z miasta Rzeszów
Podróż powrotna: