Rozkład jazdy PKS Częstochowa – Czerniowce

13:00
06:00
20 lis
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
PKS „Central”, Main Street; dom 219
130,37
13:00
19 lis
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
14:30
Katowice
16:15
Kraków
19:00
Rzeszów
20:20
Przemyśl
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:00
Iwano-Frankiwsk
04:20
Kołomyja
06:00
20 lis
Chernivtsi
PKS „Central”, Main Street; dom 219
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
10:00
20 lis
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
PKS „Central”, Main Street; dom 219
116,30
17:00
19 lis
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
17:55
Katowice
19:10
Kraków
21:50
Rzeszów
23:50
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:20
Lwów
06:00
Iwano-Frankiwsk
07:30
Kołomyja
08:30
Śniatyn
10:00
20 lis
Chernivtsi
PKS „Central”, Main Street; dom 219
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.