Rozkład jazdy PKS Częstochowa – Chmielnicki

06:00
23 maj
22:30
23 maj
Dworzec Autobusowy, Al. Wolności 45/47
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
130,28
06:00
23 maj
Częstochowa
Dworzec Autobusowy, Al. Wolności 45/47
07:20
Katowice
08:40
Kraków
10:25
Tarnów
11:20
Rzeszów
15:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Lwów
19:10
Złoczów
20:20
Tarnopol
21:05
Podwołoczyska
21:20
Wołoczyska
22:30
23 maj
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki