Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Radom w 2019 rok roku

Codziennie
12:30
14 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

03:10
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

88,05 
12:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:15
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
14:10
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
14:55
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
15:25
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:00
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
21:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:00
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
01:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
03:10
+1 dzień
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Popularne kierunki
Do miasta Radom
Z miasta Radom
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!