Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Radom w 2018 rok roku

15:00
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 12 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:30+1 dzień
Dworzec Kolejowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 21.12, 25.12, 04.01, 08.01...
06:15
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 11 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 22.12, 23.12, 27.12...
06:15
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 11 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 26.12...
12:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, nie
12:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 14 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17.12, 21.12, 25.12, 04.01, 08.01...
15:00
Czas przejazdu 12 h. 30 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

03:30
+1 dzień

Radom

Dworzec Kolejowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2

66
15:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
17:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
19:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
03:30
+1 dzień
Radom
Dworzec Kolejowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AGA TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.12, 22.12, 23.12, 27.12...
06:15
Czas przejazdu 11 h. 05 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

17:20

Radom

Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

91
06:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
07:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
07:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
10:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
11:05
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
14:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
16:15
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
17:20
Radom
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Smilskij M.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 26.12...
06:15
Czas przejazdu 11 h. 05 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

17:20

Radom

Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

91
06:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
07:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
07:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
10:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
11:05
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
14:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
16:15
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
17:20
Radom
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BUS.EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, nie
12:30
Czas przejazdu 15 h. 45 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

03:15
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

100
12:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
03:15
+1 dzień
Radom
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:30
Czas przejazdu 14 h. 40 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

03:10
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

123
12:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
13:15
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
14:10
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
14:55
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
15:25
Netiszyn
"Dworzec autobusowy Netiszyn; ul. Rynkova 1"
16:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:00
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
21:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
00:00
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
01:05
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:00
Puławy
"Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego; ul. Wojska Polskiego"
03:10
+1 dzień
Radom
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Radom
Z miasta Radom