Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chmielnicki — Cudnów

Najlepsza oferta

Codziennie
08:00
Czas przejazdu02 h. 25 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

10:25

Cudnów

ЧУДНІВ,

22,70 

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Cudnów w 2019 rok

Codziennie
05:45
Czas przejazdu02 h. 35 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

08:20

Cudnów

ЧУДНІВ,

22,70 
Codziennie
13:50
Czas przejazdu02 h. 50 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

16:40

Cudnów

ЧУДНІВ,

25,50 
Poza sob
07:35
Czas przejazdu03 h. 25 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

11:00

Cudnów

ЧУДНІВ,

29,15 
Poza sob
07:25
Czas przejazdu03 h. 35 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

11:00

Cudnów

ЧУДНІВ,

30,80 
Codziennie
23:30
Czas przejazdu01 h. 55 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

01:25
+1 dzień

Cudnów

Supermarket Nasz Kraj, ul. Geroyew Majdana 134

36,08 
Popularne kierunki
Do miasta Cudnów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu