Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Konin — Cudnów w 2019 rok roku

Codziennie
13:50
20 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

10:00
+1 dzień

Cudnów

Dworzec autobusowy Chudnov, ul. Zhytomyrska 16

144,55 
13:45
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
14:15
Koło
Dworzec autobusowy, ul. Toruńska 70
14:55
Zgierz
Przystanek, ul. Kolejowa 3
17:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:00
Krakowiec
Cudnów, Ukraina, Żytomierski
01:35
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
02:50
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
03:25
Zborów
Zborów, Zborów
04:30
Poczajów
Dworzec autobusowy Pochaev, ul. Radyvylivska 78
05:00
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
05:50
Szumsk
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
06:55
Ostróg
Dworzec autobusowy Ostrog, prospekt Nezalezhnosti 166
07:15
Niecieszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
07:40
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
08:15
Szepetówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
09:05
Połonne
Dworzec autobusowy, ul. Juzkowa 56
10:00
+1 dzień
Cudnów
Dworzec autobusowy Chudnov, ul. Zhytomyrska 16
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Popularne kierunki
Z miasta Konin
Do miasta Cudnów
Do miasta Konin
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży