Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Chojnice w 2018 rok roku

11:50
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 23 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:40+1 dzień
Dw. PKS, ul. Dworcowa 1; Chojnice
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, sob
08:30
Dworzec autobusowy Chmelnitsky; Vinnytske shose 8
Czas przejazdu 22 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 24.12, 08.01...
11:50
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 22 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:15
Автовокзал Центральный (Автовокзал № 1); Винницкое шоссе дом 23
Czas przejazdu 21 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:45+1 dzień
Автовокзал, ул. Дворцова 1; Chojnice
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, wto, śro, pią, sob
11:50
Czas przejazdu 23 h. 50 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

10:40
+1 dzień

Chojnice

Dw. PKS, ul. Dworcowa 1; Chojnice

155
11:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
10:40
+1 dzień
Chojnice
Dw. PKS, ul. Dworcowa 1; Chojnice
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 24.12, 08.01...
08:30
Czas przejazdu 22 h. 55 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky; Vinnytske shose 8

07:25
+1 dzień

Chojnice

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1

170
08:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky; Vinnytske shose 8
09:35
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
13:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
15:10
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:00
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
21:40
Bytom
"Dworzec autobusowy; plac Wolskiego"
23:00
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
00:25
Piotrków Trybunalski
"Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1"
01:20
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
02:35
Kutno
"Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury"
03:35
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
04:35
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
05:35
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
06:45
Sępólno Krajeńskie
"Przystanek; pl. Wolności"
07:25
+1 dzień
Chojnice
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:50
Czas przejazdu 22 h. 50 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

10:40
+1 dzień

Chojnice

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1

183
11:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
14:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:20
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:25
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
02:45
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
04:05
Piotrków Trybunalski
"Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1"
05:00
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
05:30
Zgierz
"Przystanek; ul. Lakowa 18"
06:40
Koło
"Dworzec autobusowy; ul. Toruńska 70"
07:15
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
08:25
Inowrocław
"Dworzec autobusowy; plac Kasprowicza 5"
09:10
Bydgoszcz
"Przystanek; ul. Jagiellońska 16"
10:10
Sępólno Krajeńskie
"Przystanek; pl. Wolności"
10:40
+1 dzień
Chojnice
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:15
Czas przejazdu 21 h. 30 min
+1 dzień

Chmielnicki

Автовокзал Центральный (Автовокзал № 1); Винницкое шоссе дом 23

10:45
+1 dzień

Chojnice

Автовокзал, ул. Дворцова 1; Chojnice

217
14:15
Chmielnicki
Автовокзал Центральный (Автовокзал № 1); Винницкое шоссе дом 23
10:45
+1 dzień
Chojnice
Автовокзал, ул. Дворцова 1; Chojnice
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Стецик Т.В.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Chojnice
Z miasta Chojnice