Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Chojnice w 2019 rok roku

Codziennie
11:50
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

10:40
+1 dzień

Chojnice

Przystanek, ul. Dworcowa 1

150,00 
11:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:20
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:25
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
02:45
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
05:00
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
06:40
Koło
Dworzec autobusowy, ul. Toruńska 70
07:15
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
08:25
Inowrocław
Dworzec autobusowy, plac Kasprowicza 5
09:10
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
10:10
Sępólno Krajeńskie
Przystanek, pl. Wolności
10:40
+1 dzień
Chojnice
Przystanek, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
pon, sob
11:50
23 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

10:40
+1 dzień

Chojnice

Dw. PKS, ul. Dworcowa 1, Chojnice

154,50 
11:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:40
+1 dzień
Chojnice
Dw. PKS, ul. Dworcowa 1, Chojnice
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
11:50
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

10:40
+1 dzień

Chojnice

Przystanek, ul. Dworcowa 1

161,42 
11:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:25
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
02:45
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
05:00
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
06:40
Koło
Dworzec autobusowy, ul. Toruńska 70
07:15
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
08:25
Inowrocław
Dworzec autobusowy, plac Kasprowicza 5
09:10
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
10:10
Sępólno Krajeńskie
Przystanek, pl. Wolności
10:40
+1 dzień
Chojnice
Przystanek, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
18.02, 25.02, 04.03, 11.03...
08:30
22 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8

07:25
+1 dzień

Chojnice

Przystanek, ul. Dworcowa 1

170,00 
08:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
09:35
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
13:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:10
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
21:40
Bytom
Dworzec autobusowy, plac Wolskiego
23:00
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
00:25
Piotrków Trybunalski
Przystanek, ul. Grota Roweckiego 1
01:20
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
02:35
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
03:35
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:35
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
05:35
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
06:45
Sępólno Krajeńskie
Przystanek, pl. Wolności
07:25
+1 dzień
Chojnice
Przystanek, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
Popularne kierunki
Do miasta Chojnice
Z miasta Chojnice
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!