Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Burgas — Winnica w 2019 rok roku

czw, nie
15:25
25 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Burgas

Lotnisko Burgas, Burgas

16:30
+1 dzień

Winnica

Іtacja benzynowa WOG, ul. Molodezhnaya 29

82,12 
15:24
Burgas
Lotnisko Burgas, Burgas
15:28
Sarafovo
Winnica, Ukraina, Winnicki
15:34
Pomorie
Pomorie, Pomorie
15:43
Ravda
Ravda, Ravda
15:48
Nessebar
Hotel Fiesta Panorama, ul. Han Krum 40
16:13
Solnechnyy bereg
Hotel Riva, ul. Slanchev Bryag
16:43
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
17:25
Varna
Katedra, Sveti Sveti Kiril I Metodiy 2
17:43
Sv. Konstantin i Yelena
Winnica, Ukraina, Winnicki
18:13
Zolotyye peski
Zolotyye peski, Zolotyye peski
18:25
Kranevo
Kranevo, Kranevo
18:33
Albena
Winnica, Ukraina, Winnicki
02:40
Durankulak checkpoint (Bulgaria/Romania)
Winnica, Ukraina, Winnicki
11:00
Czerniowce
Winnica, Ukraina, Winnicki
13:45
Kamieniec Podolski
Przystanek, prospekt Hrushevskoho 2V
15:30
Chmielnicki
Stacja benzynowa WOG, autostrada N-03
16:30
+1 dzień
Winnica
Іtacja benzynowa WOG, ul. Molodezhnaya 29
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ALF Turistychny Operator
  • Неоплан 117

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Burgas
Do miasta Winnica
Do miasta Burgas
Z miasta Winnica
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!