Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Antwerpia — Równe w 2018 rok roku

22:00
ANTWERPEN; Hotel Crown Plaza
Czas przejazdu 31 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+2 dni
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
13:15
Eurolines office; ul. Stralenstraat 8
Czas przejazdu 38 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:25+2 dni
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 29.12...
pon, czw, sob
22:00
Czas przejazdu 31 h. 20 min
+2 dni

Antwerpia

ANTWERPEN; Hotel Crown Plaza

06:20
+2 dni

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

476
22:00
Antwerpia
ANTWERPEN; Hotel Crown Plaza
06:20
+2 dni
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 29.12...
13:15
Czas przejazdu 38 h. 10 min
+2 dni

Antwerpia

Eurolines office; ul. Stralenstraat 8

03:25
+2 dni

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

602
13:15
Antwerpia
Eurolines office; ul. Stralenstraat 8
14:25
Breda
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stationslaan"
15:25
Rotterdam
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Conradstraat"
15:55
Haag
"Przystanek autobusowy nad torami kolejowymi; ulica Anna van Buerenstraat"
17:55
Amsterdam
"Dworzec Amstelstation; ul. Julianaplein 1"
18:25
Utrecht
"Dworzec autobusowy Centraal; ul. Stationshal 9"
19:55
Arnhema
"Dworzec autobusowy; ul. Stationsplein 166"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
23:40
Lwów
"Przystanek; ul. Kuznevycha 2"
03:25
+2 dni
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lwów-Intourtrans s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Antwerpia
Do miasta Równe
Do miasta Antwerpia
Z miasta Równe