Rozkład jazdy PKS Zielona Góra – Iwano-Frankiwsk

08:50
14 sie
04:00
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Kupić za
140,00
08:50
14 sie
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
12:45
Wrocław
15:45
Katowice
17:15
Kraków
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
01:25
Lwów
02:55
Rohatyn
04:00
15 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki