Rozkład jazdy PKS Zielona Góra – Iwano-Frankiwsk

08:50
17 sty
04:00
18 sty
Dworzec PKS, ulica Dworcowa 27
Dworzec autobusowy "Iwano-Frankowsk-2", ulica Gorbaczowa; dom 14
Kupić za
127,00
08:50
17 sty
Zielona Góra
Dworzec PKS, ulica Dworcowa 27
12:45
Wrocław
15:45
Katowice
17:15
Kraków
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
01:25
Lwów
02:55
Rohatyn
04:00
18 sty
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy "Iwano-Frankowsk-2", ulica Gorbaczowa; dom 14
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.