Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wrocław — Śniatyn

Najlepsza oferta

Codziennie
13:00
Czas przejazdu17 h. 25 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:25
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

120,00 

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Śniatyn w 2019 rok

pon, wto, śro, sob
15:40
Czas przejazdu19 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:50
+1 dzień

Śniatyn

122,40 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:00
+1 dzień

Śniatyn

Dw. Autobusowy, ul. Vynnychenka 1, Śniatyn

125,00 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu19 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:00
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

125,00 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu19 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:00
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

125,06 
Poza czw
16:00
Czas przejazdu17 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:50
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

135,00 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu18 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:40
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

145,17 
Poza śro i czw
13:00
Czas przejazdu16 h. 25 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:25
+1 dzień

Śniatyn

СНЯТИН,

161,68 
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu