Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Śniatyn — Wrocław w 2019 rok roku

Codziennie
16:00
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

09:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

124,00 
15:55
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
17:10
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
18:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
20:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:25
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
03:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:25
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
07:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra (Free)
Codziennie
12:00
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

05:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

132,07 
11:50
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
12:50
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
14:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
16:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
16:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
01:00
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
01:20
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
12:00
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

05:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

139,40 
11:50
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
12:50
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
14:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
16:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
16:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
01:00
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
01:20
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Do miasta Wrocław
Do miasta Śniatyn
Z miasta Wrocław
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!