Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Śniatyn — Wrocław w 2018 rok roku

16:00
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 17 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 17 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw
16:00
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 18 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
12:00
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 17 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:00
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 19 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Codziennie
16:00
Czas przejazdu 17 h. 30 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

09:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

123
16:00
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
17:10
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
18:30
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
20:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109"
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:25
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
07:00
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw
12:00
Czas przejazdu 17 h. 40 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

04:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

138
12:00
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
04:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
16:00
Czas przejazdu 18 h. 25 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

09:25
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

155
16:00
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
09:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • СЕТРА 45
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ОПИРУК (ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 17 h. 30 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

05:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

157
12:00
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
12:50
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
14:00
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
15:10
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
16:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
16:50
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
18:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
18:30
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:10
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
01:00
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
01:20
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
02:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
04:00
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
05:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:00
Czas przejazdu 19 h. 00 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

11:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

158
17:00
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
11:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-49
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПРИКАРПАТСЬКИЙ ЕКСПРЕС ПП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Wrocław
Do miasta Śniatyn
Z miasta Wrocław