Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Śniatyn — Gdańsk w 2019 rok roku

pon, czw
17:05
20 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

12:45
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

140,00 
17:05
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
12:45
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI LVIV LTD
  • Van Hool Astromega BC 04 23 AP NEW
pon, śro, czw, pią, sob
15:10
21 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

11:30
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

150,00 
15:10
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
11:30
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TUR-TRANS
Codziennie
13:15
23 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

13:00
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

150,61 
13:05
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
14:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
16:15
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
18:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
01:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
06:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
09:00
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
10:00
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
13:00
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra
Codziennie
15:20
22 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

12:40
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

163,20 
15:20
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
12:40
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
pon, śro
08:45
22 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

06:20
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

164,80 
08:45
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
06:20
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
15:10
20 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

11:30
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

164,95 
15:00
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
16:00
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
17:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
18:45
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
19:35
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:35
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
10:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:30
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
Codziennie
15:20
20 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

11:30
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

164,96 
15:10
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
16:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
17:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
18:40
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
19:30
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:30
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
21:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
22:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26
10:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:30
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)
Codziennie
15:10
20 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

11:30
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

172,13 
15:00
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
16:00
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
17:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
18:45
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
19:35
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:35
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
10:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:30
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
Codziennie
15:20
20 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

11:30
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

172,13 
15:10
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
16:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
17:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
18:40
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
19:30
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:30
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
21:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
22:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26
10:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:30
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)
Popularne kierunki
Do miasta Gdańsk
Do miasta Śniatyn
Z miasta Gdańsk
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży