Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Śniatyn — Gdańsk w 2019 rok roku

08:45
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 21 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
17:05
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 20 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:15
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 23 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:45
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 21 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 26.01, 31.01...
08:45
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 21 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 25.01, 30.01...
15:20
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 21 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:45
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 22 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 24.01, 25.01, 29.01, 30.01, 03.02...
15:20
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 21 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:20
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 20 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:20
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 22 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, sob, nie
08:45
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 22 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
08:45
Czas przejazdu 21 h. 35 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

06:20
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

119
08:45
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
09:30
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
10:30
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
11:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
14:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Przystanek PPC; Uhryniw"
19:50
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
22:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:25
Nowy Dwór Mazowiecki
"Lotnisko Modlin; ul. Thommee 1 A"
00:00
Płock
"Dworzec Kolejowy Płock; ul. Dworcowa"
01:20
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
02:35
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
03:45
Bydgoszcz
"Przystanek; ul. Jagiellońska 16"
06:20
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:05
Czas przejazdu 20 h. 35 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

12:40
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

143
17:05
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
12:40
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:15
Czas przejazdu 23 h. 45 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

13:00
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

147
13:15
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
14:30
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
16:15
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
18:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
19:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
20:30
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
01:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:30
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
04:00
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
06:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
09:00
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
10:00
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
13:00
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.01, 26.01, 31.01...
08:45
Czas przejazdu 21 h. 35 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

06:20
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

147
08:45
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
09:30
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
10:30
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
11:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
11:20
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
11:45
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
12:30
Stryj
"Dworzec kolejowy; ul. Wokzalna 7"
14:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Przystanek PPC; Uhryniw"
19:50
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:50
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
01:20
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
02:35
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
03:45
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
06:20
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

25.01, 30.01...
08:45
Czas przejazdu 21 h. 30 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

06:15
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

150
08:45
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
09:30
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
10:30
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
11:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
14:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Przystanek PPC; Uhryniw"
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Dolhobyczow"
19:50
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:45
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
01:15
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
02:30
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
03:40
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
06:15
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:20
Czas przejazdu 21 h. 10 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

11:30
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

161
15:20
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
16:30
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
17:40
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
18:45
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
19:35
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
20:35
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
21:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
22:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Przystanek PPC; Rawa Ruska"
03:20
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
06:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
07:50
Płock
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46"
09:25
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
10:10
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
11:30
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

24.01, 25.01, 29.01, 30.01, 03.02...
08:45
Czas przejazdu 22 h. 35 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

07:20
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

161
08:45
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
09:30
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
10:30
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
11:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
13:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Przystanek PPC; Uhryniw"
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Dolhobyczow"
19:50
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
22:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
02:20
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
03:35
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
04:45
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
07:20
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:20
Czas przejazdu 21 h. 10 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

11:30
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

168
15:20
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
16:30
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
17:40
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
18:45
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
19:35
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
20:35
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
21:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
22:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Przystanek PPC; Rawa Ruska"
03:20
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
06:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
07:50
Płock
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46"
09:25
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
10:10
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
11:30
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:20
Czas przejazdu 20 h. 10 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

11:30
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

182
15:20
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
16:30
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
17:40
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
18:40
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
19:30
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
20:30
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
21:30
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
22:10
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Przystanek PPC; Rawa Ruska"
03:20
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
06:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
07:50
Płock
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46"
09:25
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26"
10:10
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
11:30
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, sob, nie
15:20
Czas przejazdu 22 h. 20 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

12:40
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

184
15:20
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
12:40
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
08:45
Czas przejazdu 22 h. 35 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

06:20
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

206
08:45
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
06:20
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Gdańsk
Do miasta Śniatyn
Z miasta Gdańsk
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!