Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Winnica — Odessa

Najlepsza oferta

Codziennie
12:00
Czas przejazdu05 h. 50 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

17:50

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

42,48 

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Odessa w 2019 rok

22.07, 26.07, 30.07, 03.08, 07.08...
02:10
Czas przejazdu07 h. 35 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:45

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

42,48 
22.07, 26.07, 30.07, 03.08, 07.08...
02:10
Czas przejazdu07 h. 00 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:10

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

42,48 
Codziennie
23:10
Czas przejazdu08 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:30
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

42,48 
Codziennie
01:40
Czas przejazdu31 h. 35 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:15
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

44,39 
Codziennie
00:10
Czas przejazdu07 h. 00 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:10

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

49,52 
Codziennie
00:10
Czas przejazdu07 h. 00 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:10

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

49,52 
Codziennie
04:10
Czas przejazdu06 h. 50 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

11:00

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

49,52 
Codziennie
04:10
Czas przejazdu06 h. 50 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

11:00

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

49,52 
21.07, 23.07, 25.07, 27.07, 29.07...
01:20
Czas przejazdu06 h. 10 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:30

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

52,56 
pon, śro, pią
12:35
Czas przejazdu06 h. 05 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

18:40

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

53,91 
Codziennie
22:10
Czas przejazdu07 h. 15 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

05:25
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

55,39 
Codziennie
23:10
Czas przejazdu08 h. 05 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:15
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

55,39 
Poza śro
09:30
Czas przejazdu06 h. 55 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

16:25

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

60,69 
Codziennie
20:50
Czas przejazdu06 h. 30 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

03:20
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

60,70 
W środy
09:30
Czas przejazdu06 h. 55 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

16:25

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

62,51 
Poza nie
23:10
Czas przejazdu08 h. 05 min
+1 dzień

Winnica

Вiнниця АС1 Центр.[ua], вул.Київська,8{49.2366976/28.4829415}

07:15
+1 dzień

Odessa

Одеса АВ [ua], вул.Колонтаївська,58{46.4768522/30.7085279}

62,85 
pon, wto
00:10
Czas przejazdu07 h. 00 min

Winnica

ВІННИЦЯ 1, вул.Київська,8

07:10

Odessa

ОДЕСА"ПРИВОКЗАЛЬНА",

63,12 
Codziennie
04:10
Czas przejazdu07 h. 20 min

Winnica

ВІННИЦЯ 1, вул.Київська,8

11:30

Odessa

ОДЕСА"ПРИВОКЗАЛЬНА",

63,12 
Poza czw
05:00
Czas przejazdu06 h. 35 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

11:35

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

64,25 
22.07, 27.07, 01.08, 06.08, 11.08...
06:30
Czas przejazdu06 h. 50 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

13:20

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

71,69 
22.07, 27.07, 01.08, 06.08, 11.08...
06:30
Czas przejazdu06 h. 30 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

13:00

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

71,69 
Codziennie
22:10
Czas przejazdu07 h. 15 min
+1 dzień

Winnica

Вiнниця АС1 Центр.[ua], вул.Київська,8{49.2366976/28.4829415}

05:25
+1 dzień

Odessa

Одеса АВ [ua], вул.Колонтаївська,58{46.4768522/30.7085279}

72,33 
Codziennie
08:20
Czas przejazdu08 h. 40 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

17:00

Odessa

ОДЕСА,

79,14 
Codziennie
01:10
Czas przejazdu06 h. 40 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:50

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

82,39 
Codziennie
13:35
Czas przejazdu06 h. 35 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

20:10

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

82,39 
Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Odessa
Do miasta Winnica
Z miasta Odessa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu