Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweWerona – Kraków

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Werona — Kraków

Najlepsza oferta

W poniedziałki
23:45
Czas przejazdu17 h. 15 min
Werona
Viale Giorolamo Cardinale S.N., Verona
17:00
+1 dzień
Kraków
Mc Donald's , ul. Wadowicka 2a
299,23 
Przewoźnik: EURORES
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Werona — Kraków w 2020 roku

pon, śro, czw, sob
18:15
Czas przejazdu22 h. 15 min
Werona
Plac Porta Nuova, pl. Porta Nuova, ul. Kardinale Girolamo
16:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
314,16 
Przewoźnik: SINDBAD
Ocena:
W poniedziałki
14:45
Czas przejazdu18 h. 45 min
Werona
Viale Giorolamo Cardinale S.N., Verona
09:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec Kolejowy Kraków Płaszów, plac Braci Dudzińskich 1
363,35 
Przewoźnik: MIS
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Werona
Do miasta Kraków
Do miasta Werona
Z miasta Kraków

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu