Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Łódź — Werona

Najlepsza oferta

pon, czw, sob
13:30
Czas przejazdu19 h. 30 min
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia), ul. Karolewska 55
09:00
+1 dzień
Werona
Plac Porta Nuova, pl. Porta Nuova, ul. Kardinale Girolamo
274,38 
Przewoźnik: SINDBAD
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Werona w 2019 roku

W poniedziałki
04:00
Czas przejazdu19 h. 00 min
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia), ul. Karolewska 55
23:00
Werona
Dworzec autobusowy Porta Nuova, ul. Girolamo Kardinale
400,00 
Przewoźnik: EURORES
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Werona
Do miasta Łódź
Z miasta Werona
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu