Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Warszawa - Suwałki

od 44 zł, 13 lis

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Suwałki

09:35
12 lis
w drodze 05 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:00
12 lis

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

50
09:35
12 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:15
Warszawa, Lotnisko Chopina
09:35
Warszawa, Dworzec Zachodni
09:55
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
10:05
Warszawa, Dworzec Wileński
10:15
Warszawa, ul. Młodzieńcza
10:35
Emilianów
12:10
Łomża, Dworzec Autobusowy
12:34
Stawiski, Plac Wolności
13:10
Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
13:35
Ełk, ul. Grajewska
13:38
Ełk, ul. Kilińskiego
13:42
Ełk, Dworzec Autobusowy
14:25
Augustów, ul. Wojska Polskiego
14:30
Augustów, ul. 29 Listopada
15:00
12 lis
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
12 lis
w drodze 05 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:10
12 lis

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

45
11:40
12 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:50
Warszawa, Dworzec Centralny 01
12:10
Warszawa, Dworzec Wschodni
12:15
Warszawa, Dworzec Wileński 06
12:25
Warszawa, ul. Młodzieńcza 01/04
13:40
Ostrów Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
14:15
Śniadowo
14:30
Łomża, Dworzec Autobusowy
15:10
Stawiski, Plac Wolności
15:35
Szczuczyn
15:50
Grajewo, Dworzec Autobusowy
16:02
Bełda
16:06
Tama, Skrzyżowanie
16:10
Rajgród, Rynek
15:41
Bargłów Kościelny I
16:33
Augustów, ul. Wojska Polskiego
16:35
Augustów, Dworzec Autobusowy
16:50
Nowinka
17:10
12 lis
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:20
12 lis
w drodze 05 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:45
12 lis

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

50
12:20
12 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:00
Warszawa, Lotnisko Chopina
12:20
Warszawa, Dworzec Zachodni
12:40
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
12:50
Warszawa, Dworzec Wileński
13:00
Warszawa, ul. Młodzieńcza
13:20
Emilianów
14:50
Łomża, Dworzec Autobusowy
15:40
Szczuczyn, Dworzec Autobusowy
15:55
Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
16:20
Ełk, ul. Grajewska
16:23
Ełk, ul. Kilińskiego
16:27
Ełk, Dworzec Autobusowy
17:10
Augustów, ul. Wojska Polskiego
17:15
Augustów, ul. 29 Listopada
17:45
12 lis
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:40
12 lis
w drodze 05 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:10
12 lis

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

45
13:40
12 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:50
Warszawa, Dworzec Centralny 01
14:10
Warszawa, Dworzec Wschodni
14:15
Warszawa, Dworzec Wileński 06
14:25
Warszawa, ul. Młodzieńcza 01/04
15:40
Ostrów Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
16:15
Śniadowo
16:30
Łomża, Dworzec Autobusowy
17:10
Stawiski, Plac Wolności
17:35
Szczuczyn
17:50
Grajewo, Dworzec Autobusowy
18:02
Bełda
18:06
Tama, Skrzyżowanie
18:10
Rajgród, Rynek
18:33
Augustów, ul. Wojska Polskiego
18:35
Augustów, Dworzec Autobusowy
19:10
12 lis
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
12 lis
w drodze 05 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:00
12 lis

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

45
15:20
12 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:30
Warszawa, Dworzec Centralny 01
16:00
Warszawa, Dworzec Wschodni
16:05
Warszawa, Dworzec Wileński 06
16:15
Warszawa, ul. Młodzieńcza 01/04
17:30
Ostrów Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
18:05
Śniadowo
18:20
Łomża, Dworzec Autobusowy
19:00
Stawiski, Plac Wolności
19:25
Szczuczyn
19:40
Grajewo, Dworzec Autobusowy
19:52
Bełda
19:56
Tama, Skrzyżowanie
20:00
Rajgród, Rynek
20:23
Augustów, ul. Wojska Polskiego
20:25
Augustów, Dworzec Autobusowy
20:40
Nowinka
21:00
12 lis
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:37
12 lis
w drodze 05 godz. 28 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:05
12 lis

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

50
15:37
12 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:15
Warszawa, Lotnisko Chopina
15:37
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:00
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
16:10
Warszawa, Dworzec Wileński
16:20
Warszawa, ul. Młodzieńcza
16:40
Emilianów
18:10
Łomża, Dworzec Autobusowy
19:00
Szczuczyn, Dworzec Autobusowy
19:15
Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
19:40
Ełk, ul. Grajewska
19:43
Ełk, ul. Kilińskiego
19:47
Ełk, Dworzec Autobusowy
20:30
Augustów, ul. Wojska Polskiego
20:35
Augustów, ul. 29 Listopada
21:05
12 lis
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:37
12 lis
w drodze 05 godz. 28 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:05
12 lis

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

50
17:37
12 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:37
Warszawa, Dworzec Zachodni
18:00
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
18:10
Warszawa, Dworzec Wileński
18:20
Warszawa, ul. Młodzieńcza
20:10
Łomża, Dworzec Autobusowy
20:38
Stawiski, Plac Wolności
21:15
Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
21:40
Ełk, ul. Grajewska
21:43
Ełk, ul. Kilińskiego
21:47
Ełk, Dworzec Autobusowy
22:30
Augustów, ul. Wojska Polskiego
22:35
Augustów, ul. 29 Listopada
23:05
12 lis
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
12 lis
w drodze 05 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:50
12 lis

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

45
18:20
12 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:50
Warszawa, Dworzec Wschodni
18:55
Warszawa, Dworzec Wileński 06
19:05
Warszawa, ul. Młodzieńcza 01/04
20:20
Ostrów Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
20:55
Śniadowo
21:10
Łomża, Dworzec Autobusowy
21:50
Stawiski, Plac Wolności
22:15
Szczuczyn
22:30
Grajewo, Dworzec Autobusowy
22:42
Bełda
22:46
Tama, Skrzyżowanie
22:50
Rajgród, Rynek
23:13
Augustów, ul. Wojska Polskiego
23:15
Augustów, Dworzec Autobusowy
23:30
Nowinka
23:50
12 lis
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:50
12 lis
w drodze 05 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

01:15
13 lis

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

50
19:50
12 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:30
Warszawa, Lotnisko Chopina
19:50
Warszawa, Dworzec Zachodni
20:10
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
20:20
Warszawa, Dworzec Wileński
20:30
Warszawa, ul. Młodzieńcza
20:50
Emilianów
22:20
Łomża, Dworzec Autobusowy
23:10
Szczuczyn, Dworzec Autobusowy
23:25
Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
23:50
Ełk, ul. Grajewska
23:53
Ełk, ul. Kilińskiego
23:57
Ełk, Dworzec Autobusowy
00:40
Augustów, ul. Wojska Polskiego
00:45
Augustów, ul. 29 Listopada
01:15
Suwałki, Dworzec Autobusowy
00:37
Olecko, Dworzec Autobusowy ul. Wojska Polskiego
00:55
Kowale Oleckie, Centrum
01:15
13 lis
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Suwałki
Do miasta Warszawa
Z miasta Suwałki