Rozkład jazdy PKS Suwałki – Warszawa

07:10
12:32
Suwałki, ul.Utrata przy Dworcu PKS
Warszawa, Dworzec Zachodni
45,00
07:10
11 gru
Suwałki
Suwałki, ul.Utrata przy Dworcu PKS
07:40
Augustów
07:45
Augustów
08:30
Ełk
08:34
Ełk
08:37
Ełk
09:02
Grajewo
09:17
Szczuczyn
10:00
Łomża
11:40
Emilianów
12:00
Warszawa
12:10
Warszawa
12:20
Warszawa
12:32
Warszawa
12:45
Warszawa
12:32
11 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
14:20
Suwałki, ul.Utrata przy Dworcu PKS
Warszawa, Dworzec Zachodni
43,00
09:30
11 gru
Suwałki
Suwałki, ul.Utrata przy Dworcu PKS
06:50
Wilno
08:30
Kowno
09:30
Suwałki
14:10
Warszawa
14:20
11 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Międzynarodowy (M)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:35
14:57
Suwałki, ul.Utrata przy Dworcu PKS
Warszawa, Dworzec Zachodni
45,00
09:35
11 gru
Suwałki
Suwałki, ul.Utrata przy Dworcu PKS
10:05
Augustów
10:10
Augustów
10:55
Ełk
10:59
Ełk
11:02
Ełk
11:27
Grajewo
12:02
Stawiski
12:25
Łomża
14:05
Emilianów
14:25
Warszawa
14:35
Warszawa
14:45
Warszawa
14:57
Warszawa
15:10
Warszawa
14:57
11 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
17:35
Suwałki, ul.Utrata przy Dworcu PKS
Warszawa, Dworzec Zachodni
43,00
12:45
11 gru
Suwałki
Suwałki, ul.Utrata przy Dworcu PKS
10:05
Wilno
11:45
Kowno
12:45
Suwałki
17:25
Warszawa
17:35
11 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Międzynarodowy (M)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
17:52
Suwałki, ul.Utrata przy Dworcu PKS
Warszawa, Dworzec Zachodni
45,00
12:30
11 gru
Suwałki
Suwałki, ul.Utrata przy Dworcu PKS
13:00
Augustów
13:05
Augustów
13:50
Ełk
13:54
Ełk
13:57
Ełk
14:22
Grajewo
14:37
Szczuczyn
15:20
Łomża
17:00
Emilianów
17:20
Warszawa
17:30
Warszawa
17:40
Warszawa
17:52
Warszawa
18:05
Warszawa
17:52
11 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21:22
Suwałki, ul.Utrata przy Dworcu PKS
Warszawa, Dworzec Zachodni
45,00
16:00
11 gru
Suwałki
Suwałki, ul.Utrata przy Dworcu PKS
16:30
Augustów
16:35
Augustów
17:20
Ełk
17:24
Ełk
17:27
Ełk
17:52
Grajewo
18:07
Szczuczyn
18:29
Stawiski
18:51
Łomża
20:50
Warszawa
21:00
Warszawa
21:10
Warszawa
21:22
Warszawa
21:22
11 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
23:10
Suwałki, ul.Utrata przy Dworcu PKS
Warszawa, Dworzec Zachodni
43,00
18:45
11 gru
Suwałki
Suwałki, ul.Utrata przy Dworcu PKS
16:05
Wilno
17:45
Kowno
18:45
Suwałki
23:00
Warszawa
23:10
11 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Międzynarodowy (M)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:26
03:37
12 gru
Suwałki, ul.Utrata przy Dworcu PKS
Warszawa, Dworzec Zachodni
50,00
22:26
11 gru
Suwałki
Suwałki, ul.Utrata przy Dworcu PKS
22:45
Kowale Oleckie
23:05
Olecko
22:26
Suwałki
22:55
Augustów
23:00
Augustów
23:43
Ełk
23:47
Ełk
23:50
Ełk
00:15
Grajewo
00:30
Szczuczyn
00:52
Stawiski
01:15
Łomża
02:45
Emilianów
03:05
Warszawa
03:15
Warszawa
03:25
Warszawa
03:37
Warszawa
03:50
Warszawa
03:37
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Suwałki
Do miasta Warszawa
Do miasta Suwałki
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.