Bilety autobusoweSuwałki - Warszawa

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Suwałki — Warszawa

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
09:35
Czas przejazdu05 h. 22 min
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
14:57
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
51,45 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Suwałki — Warszawa w 2022 roku

Codziennie
02:00
Czas przejazdu05 h. 22 min
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
07:22
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
51,45 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
04:00
Czas przejazdu04 h. 42 min
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
08:42
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
51,45 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
07:10
Czas przejazdu05 h. 22 min
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
12:32
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
51,45 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
12:30
Czas przejazdu05 h. 22 min
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
17:52
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
51,45 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu05 h. 22 min
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
21:22
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
51,45 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
22:26
Czas przejazdu05 h. 11 min
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
03:37
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
61,95 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Suwałki
Do miasta Warszawa
Do miasta Suwałki
Z miasta Warszawa
Informacje o trasie autobusu Suwałki — Warszawa
7
Liczba autobusów w kierunku
5 godz. 14 min.
Szacowany czas podróży
02:00 — 07:22
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:26 — 03:37
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
53 — 111 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Autobus Suwałki - Warszawa. Rozkład jazdy, bilety, informacje

Bus Suwałki Warszawa - informacje o podróży

Suwałki i Warszawę dzieli dystans wynoszący około 300 kilometrów. Z tego powodu autokary organizowane na tej trasie trwają zwykle od 4,5 do nawet 5, 5 godzin. Kwestia ta zależy od wybranego przewoźnika, ponieważ z Suwałk do Warszawy można dojechać za pośrednictwem firmy BUT Żak Tourist lub Lux Express Estonia AS.

Jak dojechać pociągiem z Suwałk do Warszawy? PKP Suwałki Warszawa

Podróż pociągiem na trasie Suwałki - Warszawa zapewnia PKP Intercity. Pociąg kursuje dwa razy dziennie, czas przejazdu wynosi około 5 godzin, a cena za bilet wynosi średnio 40zł.

Dworzec autobusowy w Suwałkach - udogodnienia

Podróż z Suwałk do Warszawy rozpoczyna się na dworcu autobusowym przy ulicy Utrata 1b. W tym miejscu znajduje się kilka stanowisk, parking, poczekalnia pozwalająca na komfortowe oczekiwanie na odjazd busa oraz kasy biletowe.

W niedalekiej odległości od dworca zlokalizowano także stację kolejową umożliwiającą bezpośredni lub pośredni dojazd z wielu polskich miast i mniejszych miejscowości. Dostanie się na teren dworca autobusowego jest możliwe również dzięki taksówkom i prywatnym samochodom.

Przyjazd do Warszawy - dalsza podróż z dworca autobusowego

Busy Suwałki Warszawa kończą swoją podróż na dworcu autobusowym przy Alejach Jerozolimskich 144. Tuż obok tej lokalizacji znajduje się dworzec kolejowy Warszawa Zachodnia obsługujący połączenia z największymi polskimi miastami i nieco mniejszymi miejscowościami, do których jeżdżą pociągi Regio.

Komunikacja miejska w Warszawie

Dostanie się do pozostałych dzielnic stolicy naszego kraju jest niezwykle proste. W okolicach dworca znajdują się bowiem liczne przystanki autobusów miejskich o numerach 103, 127, 154, 158, 159, 172, 182, 184, 187, 517.

Z Warszawy Zachodniej można dojechać również bezpośrednio na teren Lotniska Szopena (Chopin Airport), z którego odlatują samoloty do wielu europejskich i pozaeuropejskich państwa. W tym celu należy skorzystać z kolejek KM, RL, S2 lub S3.

Co warto zobaczyć w Warszawie?

Do Warszawy każdego dnia podróżuje wiele osób zainteresowanych zwiedzaniem miasta, wzięciem udziału w imprezach mających miejsce na jego terenie oraz załatwieniem prywatnych spraw. Dla niektórych turystów stolica Polski jest także punktem przesiadkowym podczas znacznie dłuższej podróży.

Takie rozwiązanie sprawia, że autobusy Suwałki Warszawa cieszą się dużą popularnością i pozwalają na dostanie się do tego miasta niemal każdego dnia w ciągu całego roku.

Najciekawsze atrakcje w Warszawie

Jako stolica Polski, Warszawa słynie z licznych zabytków architektury oraz innych ciekawych miejsc, które niewątpliwie warto zobaczyć podczas pobytu w tym mieście. Na jego terenie znajduje się znany w całym kraju Park Łazienkowski, Pałac Kultury i Nauki oraz Zamek Królewski. W zabytkowym centrum miasta można podziwiać także zabudowania Starego Miasta pełne kawiarenek i innych lokali gastronomicznych.

Warszawa jest również miejscem ściśle związanym z kulturą, ponieważ po zachodniej stronie Wisły zlokalizowano stadion PGE Narodowy, na którym regularnie odbywają się koncerty oraz inne wydarzenia warte zobaczenia.

Warszawa jest także miastem z historią, co obrazują liczne muzea, takie jak Muzeum Powstania Warszawskiego czy Muzeum Historii Żydów Polskich. Miejsca te niewątpliwie trafią w gusta miłośników zgłębiania przeszłości naszego kraju.