Rozkład jazdy PKS Warszawa – Przasnysz

06:15
17 sie
08:25
17 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
06:15
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:30
Warszawa
06:35
Warszawa
06:55
Legionowo
07:40
Pułtusk
08:00
Maków Mazowiecki
08:10
Krasiniec
08:25
Przasnysz
09:10
Chorzele
09:25
Wielbark
09:45
Szczytno
10:05
Dźwierzuty
10:25
Biskupiec
10:40
Sorkwity
08:25
17 sie
Przasnysz
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:15
17 sie
09:55
17 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przasnysz, ul. Leszno
Kupić za
15,75
07:15
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
07:31
Warszawa
07:35
Warszawa
07:39
Warszawa
07:53
Jabłonna
07:57
Legionowo
08:07
Zegrze Południowe
08:10
Zegrze
08:13
Zegrzynek
08:18
Serock
08:21
Wierzbica
08:23
Klusek
08:27
Dzierżenin
08:29
Pogorzelec
08:32
Karniewek
08:33
Gzowo
08:35
Strzyże
08:38
Łubienica
08:42
Kacice
08:46
Pułtusk
08:48
Pułtusk
09:01
Kleszewo
09:04
Lipa
09:07
Chmielewo
09:10
Boby
09:14
Laski
09:18
Szelków
09:22
Smrock
09:24
Ciepielewo
09:25
Chyliny
09:29
Maków Mazowiecki
09:32
Maków Mazowiecki
09:36
Obiecanowo
09:37
Obiecanowo
09:39
Młodzianowo
09:43
Węgrzynowo
09:44
Krasiniec
09:45
Krasiniec
09:46
Bogate
09:47
Emowo
09:48
Dobrzankowo
09:49
Dobrzankowo
09:52
Sierakowo
09:54
Przasnysz
09:55
17 sie
Przasnysz
Przasnysz, ul. Leszno
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:45
17 sie
10:00
17 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
07:45
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
08:00
Warszawa
08:05
Warszawa
08:25
Legionowo
08:45
Serock
09:10
Pułtusk
09:35
Maków Mazowiecki
09:45
Bogate
10:00
Przasnysz
10:35
Chorzele
10:55
Wielbark
11:15
Szczytno
11:17
Szczytno
11:28
Grom
11:35
Pasym
12:05
Olsztyn
10:00
17 sie
Przasnysz
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:45
17 sie
11:23
17 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przasnysz, ul. Leszno
Kupić za
15,75
08:45
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
09:02
Warszawa
09:05
Warszawa
09:09
Warszawa
09:30
Legionowo
09:38
Zegrze Południowe
09:40
Zegrze
09:43
Jadwisin
09:47
Serock
09:49
Serock
09:51
Wierzbica
09:53
Klusek
09:57
Dzierżenin
09:59
Pogorzelec
10:02
Karniewek
10:03
Gzowo
10:05
Strzyże
10:09
Łubienica
10:12
Kacice
10:16
Pułtusk
10:32
Przemiarowo
10:35
Dzierżanowo
10:45
Maków Mazowiecki
11:05
Krasiniec
11:09
Bogate
11:13
Dobrzankowo
11:20
Przasnysz
11:23
17 sie
Przasnysz
Przasnysz, ul. Leszno
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:10
17 sie
12:27
17 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
10:10
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:25
Warszawa
10:30
Warszawa
11:00
Serock
11:25
Pułtusk
11:50
Maków Mazowiecki
12:11
Bogate
12:27
Przasnysz
13:00
Chorzele
13:20
Wielbark
13:43
Szczytno
13:52
Szczytno
14:07
Pasym
14:35
Olsztyn
12:27
17 sie
Przasnysz
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
17 sie
14:00
17 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
11:45
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:01
Warszawa
12:05
Warszawa
12:33
Serock
13:03
Pułtusk
13:36
Maków Mazowiecki
13:46
Krasiniec
14:00
Przasnysz
14:40
Chorzele
14:55
Wielbark
15:15
Szczytno
15:33
Orżyny
15:40
Rańsk
15:50
Rybno
16:00
Borowski Las
16:02
Borowo
16:14
Mrągowo
14:00
17 sie
Przasnysz
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:15
17 sie
15:55
17 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przasnysz, ul. Leszno
Kupić za
15,75
13:15
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:31
Warszawa
13:35
Warszawa
13:39
Warszawa
13:53
Jabłonna
13:57
Legionowo
14:07
Zegrze Południowe
14:10
Zegrze
14:13
Zegrzynek
14:18
Serock
14:21
Wierzbica
14:23
Klusek
14:27
Dzierżenin
14:29
Pogorzelec
14:32
Karniewek
14:33
Gzowo
14:35
Strzyże
14:38
Łubienica
14:42
Kacice
14:46
Pułtusk
14:48
Pułtusk
15:01
Kleszewo
15:04
Lipa
15:07
Chmielewo
15:10
Boby
15:14
Laski
15:18
Szelków
15:22
Smrock
15:24
Ciepielewo
15:25
Chyliny
15:29
Maków Mazowiecki
15:32
Maków Mazowiecki
15:36
Obiecanowo
15:37
Obiecanowo
15:39
Młodzianowo
15:43
Węgrzynowo
15:44
Krasiniec
15:45
Krasiniec
15:46
Bogate
15:47
Emowo
15:48
Dobrzankowo
15:49
Dobrzankowo
15:52
Sierakowo
15:54
Przasnysz
15:55
17 sie
Przasnysz
Przasnysz, ul. Leszno
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
17 sie
16:17
17 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przasnysz, ul. Leszno
Kupić za
15,75
14:00
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:15
Warszawa
14:19
Warszawa
14:24
Warszawa
14:36
Jabłonna
14:40
Legionowo
14:53
Zegrze Południowe
14:56
Zegrze
15:02
Serock
15:04
Wierzbica
15:09
Dzierżenin
15:11
Pogorzelec
15:13
Karniewek
15:14
Gzowo
15:16
Strzyże
15:18
Łubienica
15:21
Kacice
15:26
Pułtusk
15:37
Przemiarowo
15:42
Dzierżanowo
15:44
Głódki
15:48
Chrzanowo
15:53
Maków Mazowiecki
15:57
Obiecanowo
15:59
Młodzianowo
16:01
Węgrzynowo
16:04
Krasiniec
16:07
Bogate
16:11
Dobrzankowo
16:14
Sierakowo
16:17
17 sie
Przasnysz
Przasnysz, ul. Leszno
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
17 sie
16:45
17 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
14:35
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:45
Warszawa
14:50
Warszawa
15:10
Legionowo
15:30
Serock
15:55
Pułtusk
16:20
Maków Mazowiecki
16:30
Bogate
16:45
Przasnysz
17:20
Chorzele
17:40
Wielbark
18:00
Szczytno
18:02
Szczytno
18:14
Grom
18:22
Pasym
18:50
Olsztyn
16:45
17 sie
Przasnysz
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:15
17 sie
17:50
17 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przasnysz, ul. Leszno
Kupić za
15,75
15:15
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:31
Warszawa
15:35
Warszawa
15:40
Warszawa
15:53
Jabłonna
15:57
Legionowo
16:05
Zegrze Południowe
16:10
Zegrze
16:13
Zegrzynek
16:18
Serock
16:21
Wierzbica
16:23
Klusek
16:27
Dzierżenin
16:29
Pogorzelec
16:31
Karniewek
16:32
Gzowo
16:33
Strzyże
16:36
Łubienica
16:38
Kacice
16:42
Pułtusk
16:44
Pułtusk
16:57
Pułtusk
17:00
Przemiarowo
17:05
Dzierżanowo
17:08
Głódki
17:11
Pomaski
17:15
Chrzanowo
17:18
Maków Mazowiecki
17:20
Maków Mazowiecki
17:21
Maków Mazowiecki
17:23
Obiecanowo
17:24
Obiecanowo
17:27
Młodzianowo
17:31
Węgrzynowo
17:33
Krasiniec
17:34
Krasiniec
17:38
Bogate
17:39
Emowo
17:40
Dobrzankowo
17:42
Dobrzankowo
17:45
Sierakowo
17:48
Przasnysz
17:50
17 sie
Przasnysz
Przasnysz, ul. Leszno
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
17 sie
18:34
17 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
Kupić za
26,25
16:15
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:31
Warszawa
16:35
Warszawa
16:39
Warszawa
16:56
Legionowo
17:11
Serock
17:35
Pułtusk
18:00
Maków Mazowiecki
18:18
Krasiniec
18:34
Przasnysz
18:58
Krzynowłoga Mała
19:07
Krzynowłoga Wielka
19:14
Chorzele
19:36
Wielbark
19:48
Szymany
18:34
17 sie
Przasnysz
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
17 sie
19:20
17 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
Kupić za
25,20
17:15
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:31
Warszawa
17:35
Warszawa
17:39
Warszawa
18:09
Serock
18:30
Pułtusk
18:57
Maków Mazowiecki
19:11
Krasiniec
19:20
Przasnysz
19:53
Chorzele
20:11
Wielbark
20:31
Szczytno
20:55
Pasym
21:25
Olsztyn
21:28
Olsztyn
19:20
17 sie
Przasnysz
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:45
17 sie
19:55
17 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
17:45
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:01
Warszawa
18:05
Warszawa
18:09
Warszawa
18:33
Serock
19:03
Pułtusk
19:31
Maków Mazowiecki
19:44
Krasiniec
19:55
Przasnysz
20:30
Chorzele
20:45
Wielbark
21:05
Szczytno
21:25
Dźwierzuty
21:40
Biskupiec
21:55
Sorkwity
22:13
Mrągowo
19:55
17 sie
Przasnysz
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
17 sie
20:41
17 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przasnysz, ul. Leszno
Kupić za
15,75
18:00
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:16
Warszawa
18:20
Warszawa
18:24
Warszawa
18:42
Legionowo
18:52
Zegrze Południowe
18:55
Zegrze
18:58
Jadwisin
19:01
Serock
19:03
Serock
19:06
Wierzbica
19:08
Klusek
19:12
Dzierżenin
19:14
Pogorzelec
19:17
Karniewek
19:18
Gzowo
19:20
Strzyże
19:23
Łubienica
19:27
Kacice
19:33
Pułtusk
19:46
Pułtusk
19:56
Przemiarowo
19:59
Dzierżanowo
20:02
Głódki
20:04
Pomaski Wielkie
20:06
Chrzanowo
20:09
Maków Mazowiecki
20:11
Maków Mazowiecki
20:13
Maków Mazowiecki
20:14
Obiecanowo
20:16
Obiecanowo
20:19
Młodzianowo
20:23
Węgrzynowo
20:24
Krasiniec
20:26
Krasiniec
20:29
Bogate
20:30
Emowo
20:31
Dobrzankowo
20:32
Dobrzankowo
20:36
Sierakowo
20:38
Przasnysz
20:41
17 sie
Przasnysz
Przasnysz, ul. Leszno
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:45
17 sie
21:49
17 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
19:45
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:01
Warszawa
20:05
Warszawa
20:09
Warszawa
20:38
Serock
21:00
Pułtusk
21:21
Maków Mazowiecki
21:49
Przasnysz
22:18
Chorzele
22:36
Wielbark
22:56
Szczytno
23:20
Pasym
23:50
Olsztyn
23:53
Olsztyn
21:49
17 sie
Przasnysz
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:55
17 sie
22:12
17 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przasnysz, ul. Leszno
Kupić za
15,75
19:55
17 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:10
Warszawa
20:14
Warszawa
20:20
Warszawa
20:32
Jabłonna
20:35
Legionowo
20:48
Zegrze Południowe
20:51
Zegrze
20:55
Zegrzynek
20:57
Serock
20:59
Wierzbica
21:01
Klusek
21:03
Dzierżenin
21:05
Pogorzelec
21:07
Karniewek
21:08
Gzowo
21:10
Strzyże
21:12
Łubienica
21:16
Kacice
21:19
Pułtusk
21:21
Pułtusk
21:28
Pułtusk
21:33
Przemiarowo
21:37
Dzierżanowo
21:39
Głódki
21:42
Pomaski
21:44
Chrzanowo
21:46
Maków Mazowiecki
21:48
Maków Mazowiecki
21:49
Maków Mazowiecki
21:50
Obiecanowo
21:51
Obiecanowo
21:53
Młodzianowo
21:57
Węgrzynowo
21:58
Krasiniec
21:59
Krasiniec
22:01
Bogate
22:02
Emowo
22:03
Dobrzankowo
22:04
Dobrzankowo
22:07
Sierakowo
22:10
Przasnysz
22:12
17 sie
Przasnysz
Przasnysz, ul. Leszno
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa