Bilety autobusowe

Warszawa - Przasnysz

od 15 zł, 17 paź

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Przasnysz

06:15
16 paź
w drodze 02 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:25
16 paź

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

16
06:15
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:30
Warszawa, Bonifraterska 01
06:35
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
06:55
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
07:40
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
08:00
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
08:10
Krasiniec
08:25
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
09:10
Chorzele
09:25
Wielbark
09:45
Szczytno, Dworzec Autobusowy
10:05
Dźwierzuty
10:25
Biskupiec
10:40
Sorkwity
08:25
16 paź
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:15
16 paź
w drodze 02 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:55
16 paź

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

16
07:15
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:31
Warszawa, Bonifraterska 01
07:35
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
07:39
Warszawa, Żerań FSO 01/02
07:53
Jabłonna
07:57
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
08:07
Zegrze Południowe
08:10
Zegrze
08:13
Zegrzynek, Schronisko PTTK
08:18
Serock, ul. Pułtuska
08:21
Wierzbica, I
08:23
Klusek
08:27
Dzierżenin I
08:29
Pogorzelec I
08:32
Karniewek I
08:33
Gzowo I
08:35
Strzyże
08:38
Łubienica I
08:42
Kacice
08:46
Pułtusk, POM
08:48
Pułtusk, Nowy Rynek
09:01
Kleszewo
09:04
Lipa
09:07
Chmielewo
09:10
Boby
09:14
Laski
09:18
Szelków
09:22
Smrock
09:24
Ciepielewo
09:25
Chyliny, Nadrzecze
09:29
Maków Mazowiecki, ul. Warszawska
09:32
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
09:36
Obiecanowo, II
09:37
Obiecanowo, I
09:39
Młodzianowo
09:43
Węgrzynowo
09:44
Krasiniec, II
09:45
Krasiniec
09:46
Bogate
09:47
Emowo
09:48
Dobrzankowo, II
09:49
Dobrzankowo, I
09:52
Sierakowo
09:54
Przasnysz, ul. Makowska
09:55
16 paź
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:45
16 paź
w drodze 02 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:00
16 paź

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

16
07:45
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:00
Warszawa, Bonifraterska 01
08:05
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
08:25
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
08:45
Serock, Centrum
09:10
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
09:35
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
09:45
Bogate, Szkoła
10:00
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
10:35
Chorzele, Przystanek Dworcowy
10:55
Wielbark, ul. W. Jagiełły 01/02
11:15
Szczytno, Dworzec Autobusowy
11:17
Szczytno, ul. Pasymska 03/04
11:28
Grom, 01/02
11:35
Pasym, Rynek
12:05
Olsztyn, Gdyńska 02/01
10:00
16 paź
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:45
16 paź
w drodze 02 godz. 38 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:23
16 paź

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

16
08:45
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:02
Warszawa, Bonifraterska 01
09:05
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
09:09
Warszawa, Żerań FSO 01/02
09:30
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
09:38
Zegrze Południowe
09:40
Zegrze
09:43
Jadwisin
09:47
Serock, ul. Pułtuska Dworzec Kolejowy
09:49
Serock, ul. Pułtuska
09:51
Wierzbica
09:53
Klusek, Dworzec Kolejowy
09:57
Dzierżenin, Kościół
09:59
Pogorzelec
10:02
Karniewek
10:03
Gzowo
10:05
Strzyże, Dworzec kolejowy
10:09
Łubienica
10:12
Kacice, Dworzec Kolejowy
10:16
Pułtusk, Nowy Rynek
10:32
Przemiarowo
10:35
Dzierżanowo
10:45
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
11:05
Krasiniec, Cukrownia
11:09
Bogate, Dworzec Kolejowy
11:13
Dobrzankowo, I
11:20
Przasnysz, ul. Makowska
11:23
16 paź
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:10
16 paź
w drodze 02 godz. 17 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:27
16 paź

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

16
10:10
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:25
Warszawa, Bonifraterska 01
10:30
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
11:00
Serock, Centrum
11:25
Pułtusk, Nowy Rynek
11:50
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
12:11
Bogate, Szkoła
12:27
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
13:00
Chorzele, Przystanek Dworcowy
13:20
Wielbark, ul. W. Jagiełły 01/02
13:43
Szczytno, Dworzec Autobusowy
13:52
Szczytno, ul. Pasymska 03/04
14:07
Pasym, Rynek
14:35
Olsztyn, Gdyńska 02/01
12:27
16 paź
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
16 paź
w drodze 02 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:00
16 paź

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

16
11:45
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:01
Warszawa, Bonifraterska 01
12:05
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01
12:33
Serock, ul. Pułtuska
13:03
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
13:36
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
13:46
Krasiniec
14:00
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
14:40
Chorzele
14:55
Wielbark
15:15
Szczytno, Dworzec Autobusowy
15:33
Orżyny
15:40
Rańsk
15:50
Rybno
16:00
Borowski Las
16:02
Borowo
16:14
Mrągowo, ul. Olsztyńska
14:00
16 paź
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:15
16 paź
w drodze 02 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:55
16 paź

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

16
13:15
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:31
Warszawa, Bonifraterska 01
13:35
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
13:39
Warszawa, Żerań FSO 01/02
13:53
Jabłonna
13:57
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
14:07
Zegrze Południowe
14:10
Zegrze
14:13
Zegrzynek, Schronisko PTTK
14:18
Serock, ul. Pułtuska
14:21
Wierzbica, I
14:23
Klusek
14:27
Dzierżenin I
14:29
Pogorzelec I
14:32
Karniewek I
14:33
Gzowo I
14:35
Strzyże
14:38
Łubienica I
14:42
Kacice
14:46
Pułtusk, POM
14:48
Pułtusk, Nowy Rynek
15:01
Kleszewo
15:04
Lipa
15:07
Chmielewo
15:10
Boby
15:14
Laski
15:18
Szelków
15:22
Smrock
15:24
Ciepielewo
15:25
Chyliny, Nadrzecze
15:29
Maków Mazowiecki, ul. Warszawska
15:32
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
15:36
Obiecanowo, II
15:37
Obiecanowo, I
15:39
Młodzianowo
15:43
Węgrzynowo
15:44
Krasiniec, II
15:45
Krasiniec
15:46
Bogate
15:47
Emowo
15:48
Dobrzankowo, II
15:49
Dobrzankowo, I
15:52
Sierakowo
15:54
Przasnysz, ul. Makowska
15:55
16 paź
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
16 paź
w drodze 02 godz. 17 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:17
16 paź

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

16
14:00
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:15
Warszawa, Dworzec Gdański 04
14:19
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
14:24
Warszawa, Żerań FSO 01/02
14:36
Jabłonna
14:40
Legionowo, ul. Jagiellońska
14:53
Zegrze Południowe
14:56
Zegrze
15:02
Serock
15:04
Wierzbica, I
15:09
Dzierżenin I
15:11
Pogorzelec I
15:13
Karniewek I
15:14
Gzowo I
15:16
Strzyże
15:18
Łubienica I
15:21
Kacice
15:26
Pułtusk, Nowy Rynek
15:37
Przemiarowo
15:42
Dzierżanowo
15:44
Głódki
15:48
Chrzanowo
15:53
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
15:57
Obiecanowo, I
15:59
Młodzianowo
16:01
Węgrzynowo
16:04
Krasiniec
16:07
Bogate
16:11
Dobrzankowo, I
16:14
Sierakowo
16:17
16 paź
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
16 paź
w drodze 02 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:45
16 paź

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

16
14:35
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:45
Warszawa, Bonifraterska 01
14:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
15:10
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
15:30
Serock, Centrum
15:55
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
16:20
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
16:30
Bogate, Szkoła
16:45
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
17:20
Chorzele, Przystanek Dworcowy
17:40
Wielbark, ul. W. Jagiełły 01/02
18:00
Szczytno, Dworzec Autobusowy
18:02
Szczytno, ul. Pasymska 03/04
18:14
Grom, 01/02
18:22
Pasym, Rynek
18:50
Olsztyn, Gdyńska 02/01
16:45
16 paź
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:15
16 paź
w drodze 02 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
16 paź

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

16
15:15
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:31
Warszawa, Dworzec Gdański 04
15:35
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
15:40
Warszawa, Żerań FSO 01/02
15:53
Jabłonna
15:57
Legionowo, ul. Jagiellońska
16:05
Zegrze Południowe
16:10
Zegrze
16:13
Zegrzynek, Schronisko PTTK
16:18
Serock
16:21
Wierzbica, I
16:23
Klusek
16:27
Dzierżenin I
16:29
Pogorzelec
16:31
Karniewek I
16:32
Gzowo I
16:33
Strzyże
16:36
Łubienica I
16:38
Kacice
16:42
Pułtusk, POM
16:44
Pułtusk, Nowy Rynek
16:57
Putusk, Szpital
17:00
Przemiarowo
17:05
Dzierżanowo
17:08
Głódki
17:11
Pomaski
17:15
Chrzanowo
17:18
Maków Mazowiecki, Cmentarz
17:20
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
17:21
Maków Mazowiecki, ul. Przasnyska
17:23
Obiecanowo, II
17:24
Obiecanowo, I
17:27
Młodzianowo
17:31
Węgrzynowo
17:33
Krasiniec, II
17:34
Krasiniec
17:38
Bogate
17:39
Emowo
17:40
Dobrzankowo, II
17:42
Dobrzankowo, I
17:45
Sierakowo
17:48
Przasnysz, ul. Makowska
17:50
16 paź
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
16 paź
w drodze 02 godz. 19 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:34
16 paź

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

27
16:15
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:31
Warszawa, Bonifraterska 01
16:35
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
16:39
Warszawa, Żerań FSO 01/02
16:56
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
17:11
Serock, ul. Pułtuska
17:35
Pułtusk, Nowy Rynek
18:00
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
18:18
Krasiniec
18:34
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
18:58
Krzynowłoga Mała
19:07
Krzynowłoga Wielka
19:14
Chorzele
19:36
Wielbark
19:48
Szymany
18:34
16 paź
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
16 paź
w drodze 02 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:20
16 paź

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

26
17:15
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:31
Warszawa, Bonifraterska 01
17:35
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
17:39
Warszawa, Żerań FSO 01/02
18:09
Serock
18:30
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
18:57
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
19:11
Krasiniec
19:20
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
19:53
Chorzele
20:11
Wielbark
20:31
Szczytno, Dworzec Autobusowy
20:55
Pasym, Rynek
21:25
Olsztyn, Gdyńska 02/01
21:28
Olsztyn, ul. Dworcowa Prz.
19:20
16 paź
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:45
16 paź
w drodze 02 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:55
16 paź

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

16
17:45
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:01
Warszawa, Bonifraterska 01
18:05
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
18:09
Warszawa, Żerań FSO 02
18:33
Serock, ul. Pułtuska
19:03
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
19:31
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
19:44
Krasiniec
19:55
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
20:30
Chorzele
20:45
Wielbark
21:05
Szczytno, Dworzec Autobusowy
21:25
Dźwierzuty
21:40
Biskupiec
21:55
Sorkwity
22:13
Mrągowo, ul. Olsztyńska
19:55
16 paź
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
16 paź
w drodze 02 godz. 41 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:41
16 paź

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

16
18:00
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:16
Warszawa, Bonifraterska 01
18:20
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
18:24
Warszawa, Żerań FSO 01/02
18:42
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
18:52
Zegrze Południowe
18:55
Zegrze
18:58
Jadwisin
19:01
Serock, ul. Pułtuska Dworzec Kolejowy
19:03
Serock, ul. Pułtuska
19:06
Wierzbica
19:08
Klusek, Dworzec Kolejowy
19:12
Dzierżenin, Kościół
19:14
Pogorzelec
19:17
Karniewek
19:18
Gzowo
19:20
Strzyże, Dworzec kolejowy
19:23
Łubienica
19:27
Kacice
19:33
Pułtusk, Nowy Rynek
19:46
Putusk, Szpital
19:56
Przemiarowo
19:59
Dzierżanowo
20:02
Głódki I
20:04
Pomaski Wielkie
20:06
Chrzanowo, Dworzec Kolejowy
20:09
Maków Mazowiecki, Cmentarz
20:11
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
20:13
Maków Mazowiecki, ul. Przasnyska
20:14
Obiecanowo, Dworzec Kolejowy
20:16
Obiecanowo
20:19
Młodzianowo, D.K.
20:23
Węgrzynowo
20:24
Krasiniec, CPN
20:26
Krasiniec, Cukrownia
20:29
Bogate, Dworzec Kolejowy
20:30
Emowo, Dworzec Kolejowy
20:31
Dobrzankowo, II
20:32
Dobrzankowo, I
20:36
Sierakowo, Dworzec kolejowy
20:38
Przasnysz, ul. Makowska
20:41
16 paź
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:45
16 paź
w drodze 02 godz. 04 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:49
16 paź

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

16
19:45
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:01
Warszawa, Bonifraterska 01
20:05
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
20:09
Warszawa, Żerań FSO 01/02
20:38
Serock, Centrum
21:00
Pułtusk, Nowy Rynek
21:21
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
21:49
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
22:18
Chorzele, Przystanek Dworcowy
22:36
Wielbark, ul. W. Jagiełły 01/02
22:56
Szczytno, ul. Kolejowa
23:20
Pasym, Rynek
23:50
Olsztyn, Gdyńska 02/01
23:53
Olsztyn, ul. Dworcowa Prz.
21:49
16 paź
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:55
16 paź
w drodze 02 godz. 17 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:12
16 paź

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

16
19:55
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:10
Warszawa, Dworzec Gdański 04
20:14
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
20:20
Warszawa, Żerań FSO 01/02
20:32
Jabłonna
20:35
Legionowo, ul. Jagiellońska
20:48
Zegrze Południowe
20:51
Zegrze
20:55
Zegrzynek, Schronisko PTTK
20:57
Serock
20:59
Wierzbica, I
21:01
Klusek
21:03
Dzierżenin I
21:05
Pogorzelec I
21:07
Karniewek I
21:08
Gzowo I
21:10
Strzyże
21:12
Łubienica I
21:16
Kacice
21:19
Pułtusk, POM
21:21
Pułtusk, Nowy Rynek
21:28
Putusk, Szpital
21:33
Przemiarowo
21:37
Dzierżanowo
21:39
Głódki
21:42
Pomaski
21:44
Chrzanowo
21:46
Maków Mazowiecki, Cmentarz
21:48
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
21:49
Maków Mazowiecki, ul. Przasnyska
21:50
Obiecanowo, II
21:51
Obiecanowo, I
21:53
Młodzianowo
21:57
Węgrzynowo
21:58
Krasiniec, II
21:59
Krasiniec
22:01
Bogate
22:02
Emowo
22:03
Dobrzankowo, II
22:04
Dobrzankowo, I
22:07
Sierakowo
22:10
Przasnysz, ul. Makowska
22:12
16 paź
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa