Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Przasnysz - Olsztyn

od 26 zł, 16 lis

Rozkład jazdy PKS Przasnysz – Olsztyn

10:05
15 lis
w drodze 02 godz. 05 min

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

12:10
15 lis

Olsztyn

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja

27
10:05
15 lis
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
08:00
Warszawa, Bonifraterska 01
08:05
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
08:10
Warszawa, Żerań FSO 02
08:25
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
08:45
Serock, Centrum
09:10
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
09:35
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
09:45
Bogate, Szkoła
10:00
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
10:35
Chorzele, Przystanek Dworcowy
10:55
Wielbark, ul. W. Jagiełły 01/02
11:15
Szczytno, Dworzec Autobusowy
11:17
Szczytno, ul. Pasymska 03/04
11:28
Grom, 01/02
11:35
Pasym, Rynek
12:05
Olsztyn, Gdyńska 02/01
12:10
15 lis
Olsztyn
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
15 lis
w drodze 02 godz. 10 min

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

14:40
15 lis

Olsztyn

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja

27
12:30
15 lis
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
10:25
Warszawa, Bonifraterska 01
10:30
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
11:00
Serock, Centrum
11:25
Pułtusk, Nowy Rynek
11:50
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
12:11
Bogate, Szkoła
12:27
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
13:00
Chorzele, Przystanek Dworcowy
13:20
Wielbark, ul. W. Jagiełły 01/02
13:43
Szczytno, Dworzec Autobusowy
13:52
Szczytno, ul. Pasymska 03/04
14:07
Pasym, Rynek
14:35
Olsztyn, Gdyńska 02/01
14:40
15 lis
Olsztyn
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
15 lis
w drodze 02 godz. 05 min

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

18:55
15 lis

Olsztyn

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja

27
16:50
15 lis
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
14:45
Warszawa, Bonifraterska 01
14:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
15:10
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
15:30
Serock, Centrum
15:55
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
16:20
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
16:30
Bogate, Szkoła
16:45
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
17:20
Chorzele, Przystanek Dworcowy
17:40
Wielbark, ul. W. Jagiełły 01/02
18:00
Szczytno, Dworzec Autobusowy
18:02
Szczytno, ul. Pasymska 03/04
18:14
Grom, 01/02
18:22
Pasym, Rynek
18:50
Olsztyn, Gdyńska 02/01
18:55
15 lis
Olsztyn
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Olsztyn
Z miasta Olsztyn