Bilety autobusowe

Przasnysz - Olsztyn

od 25 zł, 22 wrz

Rozkład jazdy PKS Przasnysz – Olsztyn

16:50
21 wrz
w drodze 02 godz. 05 min

Przasnysz

Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1

18:55
21 wrz

Olsztyn

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja

26
16:50
21 wrz
Przasnysz
Dworzec autobusowy, ul. Leszno 1
14:45
Warszawa, Bonifraterska 01
14:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
15:10
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
15:30
Serock, Centrum
15:55
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
16:20
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
16:30
Bogate, Szkoła
16:45
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
17:20
Chorzele, Przystanek Dworcowy
17:40
Wielbark, ul. W. Jagiełły 01/02
18:00
Szczytno, Dworzec Autobusowy
18:02
Szczytno, ul. Pasymska 03/04
18:14
Grom, 01/02
18:22
Pasym, Rynek
18:50
Olsztyn, Gdyńska 02/01
18:55
21 wrz
Olsztyn
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Olsztyn
Z miasta Olsztyn