Bilety autobusoweWarszawa - Ostrowiec-Świętokrzyski

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Ostrowiec Świętokrzyski

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
22:30
Czas przejazdu02 h. 34 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
01:04
+1 dzień
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
26,50 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Ostrowiec Świętokrzyski w 2020 roku

W poniedziałki
21:20
Czas przejazdu02 h. 30 min
Warszawa
Przystanek komunikacji publicznej 05 Dworzec Zachodni, Aleje Jerozolimskie 142a
23:50
Ostrowiec Świętokrzyski
30,60 
Przewoźnik: EMEX EXPRESS
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu02 h. 34 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:34
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
31,80 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Poza nie
08:00
Czas przejazdu02 h. 35 min
Warszawa
Przystanek komunikacji prywatnej Dw. Zachodni 05, Al. Jerozolimskie
10:35
Ostrowiec Świętokrzyski
Sandomierska, ul. Sandomierska
34,20 
Przewoźnik: POLTRANS
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
Poza czw
14:00
Czas przejazdu02 h. 35 min
Warszawa
Przystanek komunikacji prywatnej Dw. Zachodni 05, Al. Jerozolimskie
16:35
Ostrowiec Świętokrzyski
Sandomierska, ul. Sandomierska
34,20 
Przewoźnik: POLTRANS
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
czw, pią, nie
17:00
Czas przejazdu02 h. 35 min
Warszawa
Przystanek komunikacji prywatnej Dw. Zachodni 05, Al. Jerozolimskie
19:35
Ostrowiec Świętokrzyski
Sandomierska, ul. Sandomierska
34,20 
Przewoźnik: POLTRANS
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
W niedziele
21:00
Czas przejazdu02 h. 25 min
Warszawa
Przystanek komunikacji prywatnej Dw. Zachodni 05, Al. Jerozolimskie
23:25
Ostrowiec Świętokrzyski
Sandomierska, ul. Sandomierska
34,20 
Przewoźnik: POLTRANS
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
W poniedziałki
13:30
Czas przejazdu03 h. 15 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
16:45
Ostrowiec Świętokrzyski
34,65 
Przewoźnik: PKS Tarnobrzeg
Ocena:
W dni powszednie
11:30
Czas przejazdu02 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
14:10
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (naprzeciwko Stacja paliw CIrcle K), ul. Żabia 14
35,00 
Przewoźnik: MIS
Ocena:
Poza nie
14:30
Czas przejazdu02 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:10
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (naprzeciwko Stacja paliw CIrcle K), ul. Żabia 14
35,00 
Przewoźnik: MIS
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu02 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
20:10
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (naprzeciwko Stacja paliw CIrcle K), ul. Żabia 14
35,00 
Przewoźnik: MIS
Ocena:
W poniedziałki
20:20
Czas przejazdu02 h. 30 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:50
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (naprzeciwko Stacja paliw CIrcle K), ul. Żabia 14
35,00 
Przewoźnik: MIS
Ocena:
Codziennie
22:50
Czas przejazdu02 h. 30 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
01:20
+1 dzień
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (naprzeciwko Stacja paliw CIrcle K), ul. Żabia 14
35,00 
Przewoźnik: MIS
Ocena:
Codziennie
08:45
Czas przejazdu03 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
12:25
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
35,70 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
12:40
Czas przejazdu02 h. 30 min
Warszawa
Dw. Zachodni, przystanek nr 7, Dworzec Główny, Warszawa
15:10
Ostrowiec Świętokrzyski
35,70 
Przewoźnik: EMEX EXPRESS
Ocena:
Codziennie
14:20
Czas przejazdu02 h. 55 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:15
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
35,70 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
16:15
Czas przejazdu02 h. 55 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:10
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
35,70 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
16:40
Czas przejazdu02 h. 30 min
Warszawa
Dw. Zachodni, przystanek nr 7, Dworzec Główny, Warszawa
19:10
Ostrowiec Świętokrzyski
35,70 
Przewoźnik: EMEX EXPRESS
Ocena:
pon, śro
21:45
Czas przejazdu02 h. 30 min
Warszawa
Dw. Zachodni, przystanek nr 7, Dworzec Główny, Warszawa
00:15
+1 dzień
Ostrowiec Świętokrzyski
ul. Żabia przystanek 01, Ostrowiec Świętokrzyski
35,70 
Przewoźnik: EMEX EXPRESS
Ocena:
W poniedziałki
19:15
Czas przejazdu03 h. 04 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:19
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
36,75 
Przewoźnik: PKS Staszów
Ocena:
W poniedziałki
11:45
Czas przejazdu03 h. 02 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
14:47
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
37,49 
Przewoźnik: PKS Stalowa Wola
Ocena:
W poniedziałki
16:45
Czas przejazdu03 h. 03 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:48
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
37,49 
Przewoźnik: PKS Stalowa Wola
Ocena:
W poniedziałki
18:45
Czas przejazdu03 h. 03 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:48
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
37,49 
Przewoźnik: PKS Stalowa Wola
Ocena:
W poniedziałki
21:30
Czas przejazdu03 h. 04 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:34
+1 dzień
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
37,49 
Przewoźnik: PKS Stalowa Wola
Ocena:
Poza śro i nie
08:00
Czas przejazdu02 h. 52 min
Warszawa
Zachodnia- Przystanek Prywatnej Komunikacji (na drodze dojazdowej do PKS), Warszawa
10:52
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (drewniany kościół), ul. Sandomierska 01
38,00 
Przewoźnik: LUNA TRANS
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu02 h. 52 min
Warszawa
Zachodnia- Przystanek Prywatnej Komunikacji (na drodze dojazdowej do PKS), Warszawa
14:52
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (drewniany kościół), ul. Sandomierska 01
38,00 
Przewoźnik: LUNA TRANS
Ocena:
W poniedziałki
14:00
Czas przejazdu02 h. 52 min
Warszawa
Zachodnia- Przystanek Prywatnej Komunikacji (na drodze dojazdowej do PKS), Warszawa
16:52
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (drewniany kościół), ul. Sandomierska 01
38,00 
Przewoźnik: LUNA TRANS
Ocena:
Poza nie
15:00
Czas przejazdu02 h. 52 min
Warszawa
Zachodnia- Przystanek Prywatnej Komunikacji (na drodze dojazdowej do PKS), Warszawa
17:52
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (drewniany kościół), ul. Sandomierska 01
38,00 
Przewoźnik: LUNA TRANS
Ocena:
Poza nie
16:30
Czas przejazdu02 h. 52 min
Warszawa
Zachodnia- Przystanek Prywatnej Komunikacji (na drodze dojazdowej do PKS), Warszawa
19:22
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (drewniany kościół), ul. Sandomierska 01
38,00 
Przewoźnik: LUNA TRANS
Ocena:
Poza nie
18:00
Czas przejazdu02 h. 52 min
Warszawa
Zachodnia- Przystanek Prywatnej Komunikacji (na drodze dojazdowej do PKS), Warszawa
20:52
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (drewniany kościół), ul. Sandomierska 01
38,00 
Przewoźnik: LUNA TRANS
Ocena:
W piątki
18:30
Czas przejazdu02 h. 35 min
Warszawa
Przystanek komunikacji prywatnej Dw. Zachodni 05, Al. Jerozolimskie
21:05
Ostrowiec Świętokrzyski
Sandomierska, ul. Sandomierska
38,00 
Przewoźnik: POLTRANS
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
pon, śro, czw, pią
19:45
Czas przejazdu02 h. 52 min
Warszawa
Zachodnia- Przystanek Prywatnej Komunikacji (na drodze dojazdowej do PKS), Warszawa
22:37
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (drewniany kościół), ul. Sandomierska 01
38,00 
Przewoźnik: LUNA TRANS
Ocena:
Poza nie
20:00
Czas przejazdu02 h. 35 min
Warszawa
Przystanek komunikacji prywatnej Dw. Zachodni 05, Al. Jerozolimskie
22:35
Ostrowiec Świętokrzyski
Sandomierska, ul. Sandomierska
38,00 
Przewoźnik: POLTRANS
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
W poniedziałki
21:00
Czas przejazdu02 h. 52 min
Warszawa
Zachodnia- Przystanek Prywatnej Komunikacji (na drodze dojazdowej do PKS), Warszawa
23:52
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (drewniany kościół), ul. Sandomierska 01
38,00 
Przewoźnik: LUNA TRANS
Ocena:
Codziennie
23:00
Czas przejazdu02 h. 46 min
Warszawa
Zachodnia- Przystanek Prywatnej Komunikacji (na drodze dojazdowej do PKS), Warszawa
01:46
+1 dzień
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (drewniany kościół), ul. Sandomierska 01
38,00 
Przewoźnik: LUNA TRANS
Ocena:
pon, śro, czw
00:10
Czas przejazdu02 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:30
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
pon, śro, czw
05:00
Czas przejazdu02 h. 39 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:39
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
pon, śro, czw
09:00
Czas przejazdu02 h. 45 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:45
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
pon, śro, czw
11:00
Czas przejazdu02 h. 45 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
13:45
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu02 h. 35 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:35
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
pon, śro, czw
20:40
Czas przejazdu02 h. 34 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:14
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Informacje o trasie autobusu Warszawa — Ostrowiec Świętokrzyski
41
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 45 min.
Szacowany czas podróży
00:10 — 02:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:00 — 01:46
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
40 — 50 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Autobus Warszawa - Ostrowiec Świętokrzyski. Rozkład jazdy, bilety, informacje

Bus Warszawa Ostrowiec Świętokrzyski - informacje o podróży

Odległość pomiędzy Warszawą a Ostrowcem Świętokrzyskim wynosi około 180 kilometrów. Pokonanie tej trasy trwa zwykle od 2,5 do 3,5 godzin i jest możliwe dzięki pociągom o różnym standardzie oraz autobusom kilku przewoźników.

Przewoźnicy autobusowi na trasie Warszawa - Ostrowiec Świętokrzyski

Na trasie Warszawa - Ostrowiec Świętokrzyski kursują autobusy takich firm, jak Luna Trans, Polonus, MIS Krosno, PolTrans, Neobus, Infobus, Euroticket.pl oraz Emex Express. Koszt takiej podróży to około 35 zł w przypadku osoby dorosłej.

Jak dojechać pociągiem z Warszawy do Ostrowca Świętokrzyskiego?

Z Warszawy do Ostrowca Świętokrzyskiego każdego dnia kursuje kilkanaście pociągów Kolei Mazowieckich, PolRegio i PKP Intercity. Zwykle są to przejazdy z kilkoma przesiadkami, jednak zdarzają się także połączenia bezpośrednie trwające około 3 godziny i kosztujące 48 zł w przypadku osoby, której nie przysługują żadne zniżki.

Dworzec autobusowy w Warszawie - informacje, udogodnienia

Autokar Warszawa Ostrowiec Świętokrzyski rozpoczyna podróż na terenie dworca autobusowego przy ulicy Al. Jerozolimskie 144. W tym miejscu znajduje się także dworzec kolejowy Warszawa Zachodnia, gdzie podróżni mogą skorzystać z poczekalni, punktów gastronomicznych, sklepów, bankomatów, toalet i wielu innych udogodnień tego typu.

Niektóre autobusy Warszawa Ostrowiec Świętokrzyski odjeżdżają również z przystanków ulicznych znajdujących się w okolicach budynku dworca autobusowego.

Dojazd na dworzec autobusowy w Warszawie

Na dworzec autobusowy w Warszawie można dojechać nie tylko pociągiem zatrzymującym się na pobliskiej stacji kolejowej, lecz także autobusami miejskimi o numerach 60, 227, N13, N41, N44, N46, N63, N91, 127, 128, 158, 175, 504, 507, 517 i 519. Na terenie Warszawy kursują także taksówki, sieci Uber i Free Now oraz działają rowery miejskie, tramwaje i metro. Na dworzec autobusowy można dostać się również z lotniska Chopina dzięki kolejkom S2 i S3.

Przyjazd do Ostrowca Świętokrzyskiego - ul. Żabia 14

Autobus Warszawa Ostrowiec Świętokrzyski zatrzymuje się na terenie niewielkiego ulicznego przystanku przy ul. Żabiej 14. Jest to punkt zlokalizowany wokół licznych sklepów, stacji benzynowej oraz kilku lokali gastronomicznych. W pobliżu znajduje się także lokalny dworzec kolejowy.

Przystanek na ul. Sandomierskiej

Niektóre autobusy z Warszawy do Ostrowca Świętokrzyskiego zatrzymują się także na ulicy Sandomierskiej. Lokalizacja ta również znajduje się w bliskiej odległości od dworca kolejowego, a wokół niej znaleźć można liczne restauracje oraz sklepy.

Poruszanie się po Ostrowcu Świętokrzyskim

Z okolic dworca kolejowego w Ostrowcu Świętokrzyskim można dostać się do innych dzielnic tego miasta za pomocą autobusów komunikacji miejskiej o numerach 102, 105, 113, M, Z, 103, 104, 106, 108, 110, 114, 115 oraz 116. Na terenie miasta kursują także taksówki.

Co warto zobaczyć w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Z Warszawy do Ostrowca Świętokrzyskiego podróżują głównie stali mieszkańcy tego miasta powracający ze stolicy, studenci oraz turyści chcący zwiedzić te okolice. Ostrowiec Świętokrzyski to stosunkowo małe miasto, ale na jego terenie znajduje się kilka miejsc wartych zobaczenia.

Doskonałym przykładem takiej lokalizacji jest Muzeum Historyczno-Archeologiczne oraz Park Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Będąc w mieście warto skupić się również na atrakcjach stworzonych w sposób naturalny, takich jak rzeka Kamienna lub Rezerwat Przyrody Krzemionki.