Bilety autobusoweRadom - Ostrowiec-Świętokrzyski

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Radom — Ostrowiec Świętokrzyski

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, śro
23:05
Czas przejazdu01 h. 10 min
Radom
Przystanek, Warszawska/Rondo
00:15
+1 dzień
Ostrowiec Świętokrzyski
ul. Żabia przystanek 01, Ostrowiec Świętokrzyski
10,20 
Przewoźnik: EMEX EXPRESS
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Radom — Ostrowiec Świętokrzyski w 2020 roku

Codziennie
00:01
Czas przejazdu01 h. 03 min
Radom
Przystanek, ul. Słowackiego/Idalińska
01:04
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
01:33
Czas przejazdu57 min
Radom
Przystanek, Warszawska/Rondo
02:30
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
01:40
Czas przejazdu50 min
Radom
Przystanek, ul. Słowackiego/Idalińska
02:30
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
06:27
Czas przejazdu01 h. 12 min
Radom
Przystanek, Warszawska/Rondo
07:39
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
06:34
Czas przejazdu01 h. 05 min
Radom
Przystanek, ul. Słowackiego/Idalińska
07:39
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
10:27
Czas przejazdu01 h. 18 min
Radom
Przystanek, Warszawska/Rondo
11:45
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
10:34
Czas przejazdu01 h. 11 min
Radom
Przystanek, ul. Słowackiego/Idalińska
11:45
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
12:27
Czas przejazdu01 h. 18 min
Radom
Przystanek, Warszawska/Rondo
13:45
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
12:34
Czas przejazdu01 h. 11 min
Radom
Przystanek, ul. Słowackiego/Idalińska
13:45
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
14:57
Czas przejazdu01 h. 18 min
Radom
Przystanek, Warszawska/Rondo
16:15
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
15:04
Czas przejazdu01 h. 11 min
Radom
Przystanek, ul. Słowackiego/Idalińska
16:15
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
16:27
Czas przejazdu01 h. 18 min
Radom
Przystanek, Warszawska/Rondo
17:45
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
16:34
Czas przejazdu01 h. 11 min
Radom
Przystanek, ul. Słowackiego/Idalińska
17:45
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
18:19
Czas przejazdu01 h. 16 min
Radom
Przystanek, Warszawska/Rondo
19:35
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
18:26
Czas przejazdu01 h. 09 min
Radom
Przystanek, ul. Słowackiego/Idalińska
19:35
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
19:24
Czas przejazdu01 h. 10 min
Radom
Przystanek, Warszawska/Rondo
20:34
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
19:31
Czas przejazdu01 h. 03 min
Radom
Przystanek, ul. Słowackiego/Idalińska
20:34
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
20:24
Czas przejazdu01 h. 10 min
Radom
Przystanek, Warszawska/Rondo
21:34
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
20:31
Czas przejazdu01 h. 03 min
Radom
Przystanek, ul. Słowackiego/Idalińska
21:34
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
22:04
Czas przejazdu01 h. 10 min
Radom
Przystanek, Warszawska/Rondo
23:14
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
22:11
Czas przejazdu01 h. 03 min
Radom
Przystanek, ul. Słowackiego/Idalińska
23:14
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
23:54
Czas przejazdu01 h. 10 min
Radom
Przystanek, Warszawska/Rondo
01:04
+1 dzień
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,11 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu01 h. 10 min
Radom
Przystanek, Warszawska/Rondo
15:10
Ostrowiec Świętokrzyski
ul. Żabia przystanek 01, Ostrowiec Świętokrzyski
15,30 
Przewoźnik: EMEX EXPRESS
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu01 h. 10 min
Radom
Przystanek, Warszawska/Rondo
19:10
Ostrowiec Świętokrzyski
ul. Żabia przystanek 01, Ostrowiec Świętokrzyski
15,30 
Przewoźnik: EMEX EXPRESS
Ocena:
Codziennie
21:04
Czas przejazdu01 h. 15 min
Radom
22:19
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
15,75 
Przewoźnik: PKS Staszów
Ocena:
Codziennie
10:45
Czas przejazdu01 h. 40 min
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
12:25
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
16,80 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
16:10
Czas przejazdu01 h. 05 min
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
17:15
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
16,80 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
18:05
Czas przejazdu01 h. 05 min
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
19:10
Ostrowiec Świętokrzyski
Dworzec autobusowy, ul. Żabia 40
16,80 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
00:10
Czas przejazdu01 h. 10 min
Radom
Warszawska/Rondo, Radom
01:20
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (naprzeciwko Stacja paliw CIrcle K), ul. Żabia 14
30,00 
Przewoźnik: MIS
Ocena:
W dni powszednie
13:00
Czas przejazdu01 h. 10 min
Radom
Warszawska/Rondo, Radom
14:10
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (naprzeciwko Stacja paliw CIrcle K), ul. Żabia 14
30,00 
Przewoźnik: MIS
Ocena:
Poza nie
16:00
Czas przejazdu01 h. 10 min
Radom
Warszawska/Rondo, Radom
17:10
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (naprzeciwko Stacja paliw CIrcle K), ul. Żabia 14
30,00 
Przewoźnik: MIS
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu01 h. 10 min
Radom
Warszawska/Rondo, Radom
20:10
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (naprzeciwko Stacja paliw CIrcle K), ul. Żabia 14
30,00 
Przewoźnik: MIS
Ocena:
W poniedziałki
21:40
Czas przejazdu01 h. 10 min
Radom
Warszawska/Rondo, Radom
22:50
Ostrowiec Świętokrzyski
Przystanek (naprzeciwko Stacja paliw CIrcle K), ul. Żabia 14
30,00 
Przewoźnik: MIS
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Radom
Do miasta Radom
Informacje o trasie autobusu Radom — Ostrowiec Świętokrzyski
34
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 10 min.
Szacowany czas podróży
00:01 — 01:04
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:54 — 01:04
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16 — 40 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami