Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Szczecin — Kołomyja w 2018 rok roku

13:45
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
Czas przejazdu 23 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00+1 dzień
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:00
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
Czas przejazdu 25 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35+1 dzień
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:15
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
Czas przejazdu 23 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:15
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
Czas przejazdu 23 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:15
ЩЕЦИН (РОМАНИШИН); АВ pl. Grodnicki,1 тел.:(PL)+48888947700
Czas przejazdu 22 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:45
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
Czas przejazdu 23 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:35+1 dzień
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
W poniedziałki
13:45
Czas przejazdu 23 h. 15 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

14:00
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

150
13:45
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
14:00
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
20:00
Czas przejazdu 25 h. 35 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

22:35
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

165
20:00
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
22:35
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:15
Czas przejazdu 23 h. 05 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

10:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

190
11:15
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10"
15:10
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
18:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
20:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:15
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
08:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
08:35
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
09:10
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
10:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Romanishyn AV o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:15
Czas przejazdu 23 h. 05 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

10:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

190
11:15
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10"
15:10
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
18:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
20:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:15
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
08:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
08:35
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
09:10
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
10:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Romanishyn AV o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:15
Czas przejazdu 22 h. 05 min
+1 dzień

Szczecin

ЩЕЦИН (РОМАНИШИН); АВ pl. Grodnicki,1 тел.:(PL)+48888947700

10:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

204
11:15
Szczecin
ЩЕЦИН (РОМАНИШИН); АВ pl. Grodnicki,1 тел.:(PL)+48888947700
10:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП Романишин "ТУР-ТРАНС"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:45
Czas przejazdu 23 h. 50 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

13:35
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

205
13:45
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
15:00
Gorzów Wielkopolski
"Stacja paliw ORLEN; ul. Złotego Smoka 1"
17:30
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
20:50
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
23:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
01:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
05:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
08:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
11:15
Rohatyn
"Dworzec autobusowy Rogatyn; ul. Halytska 8"
12:15
Iwano-Frankiwsk
"Przystanek; ul. Gorbachevskoho 4"
13:35
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Kołomyja
Do miasta Szczecin