Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Szczecin — Kołomyja w 2019 rok roku

14.02, 19.02, 24.02, 05.04, 10.04...
20:00
25 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

22:35
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

140,00 
20:00
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
21:20
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
23:05
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
00:55
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
22:35
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
Codziennie
11:15
23 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

10:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

146,74 
10:45
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:15
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
08:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
08:35
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
09:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
10:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
W poniedziałki
13:45
23 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

14:00
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

150,00 
13:45
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
14:00
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
Codziennie
13:45
23 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

13:35
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

154,08 
13:45
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
15:00
Gorzów Wielkopolski
Stacja paliw ORLEN, ul. Złotego Smoka 1
17:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:50
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
23:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
01:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
11:15
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
12:15
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4
13:35
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
11:15
22 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

10:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

160,00 
11:15
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
10:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TUR-TRANS
wto, czw, nie
05:05
28 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

09:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

168,75 
05:05
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
06:30
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Przystanek, ul. Kolejowa 1
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
09:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
15.02, 16.02, 20.02, 21.02, 25.02...
20:00
26 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

22:35
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

168,75 
20:00
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
21:20
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
23:05
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
01:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
Kutno
Mc Donald's, ul. 3 Maja
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
22:35
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Popularne kierunki
Do miasta Szczecin
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!