Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Szczecin — Kołomyja

Najlepsza oferta

Codziennie
12:40
Czas przejazdu20 h. 40 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

09:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

150,00 

Rozkład jazdy autobusów Szczecin — Kołomyja w 2019 rok

Codziennie
13:45
Czas przejazdu23 h. 15 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

14:00
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

150,00 
Codziennie
11:15
Czas przejazdu23 h. 05 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

10:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

152,90 
Codziennie
11:15
Czas przejazdu22 h. 05 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

10:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

160,00 
Codziennie
13:45
Czas przejazdu23 h. 50 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

13:35
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

160,54 
pon, czw, sob
05:05
Czas przejazdu27 h. 15 min
+1 dzień

Szczecin

DA. pl. Grodnicki, 1, Szczecin

09:20
+1 dzień

Kołomyja

AS. vul. Antonenka-Davydovycha, 15, Kołomyja

166,00 
wto, czw, nie
05:05
Czas przejazdu27 h. 15 min
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

09:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

175,83 
Popularne kierunki
Do miasta Kołomyja
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu