Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Smiła — Szczecin w 2019 rok roku

wto, pią, nie
13:25
33 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Smiła

Dworzec autobusowy, ul. Niezalesznosti 111

22:35
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

234,79 
13:20
Smiła
Dworzec autobusowy, ul. Niezalesznosti 111
13:55
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
15:00
Horodyszcze
Dworzec autobusowy Gorodische, ul. Myru 122
15:25
Korsuń Szewczenkowski
Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky, ul. Yuvileina 13
17:20
Biała Cerkiew
Agencja Transportowa Ikarus, ul. Levanevskoho 62A
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:50
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
21:05
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
22:35
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (23)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
13:25
34 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Smiła

Dworzec autobusowy, ul. Niezalesznosti 111

22:35
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

235,62 
13:25
Smiła
Dworzec autobusowy, ul. Niezalesznosti 111
22:35
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Z miasta Smiła
Do miasta Szczecin
Do miasta Smiła
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!