Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Sarafovo — Chmielnicki w 2019 rok roku

czw, nie
15:30
24 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Sarafovo

Pod mostem, null

15:30
+1 dzień

Chmielnicki

Stacja benzynowa WOG, autostrada N-03

218,96 
15:28
Sarafovo
Chmielnicki, Ukraina, Chmielnicki
15:34
Pomorie
Pomorie, Pomorie
15:43
Ravda
Ravda, Ravda
15:48
Nessebar
Hotel Fiesta Panorama, ul. Han Krum 40
16:13
Solnechnyy bereg
Hotel Riva, ul. Slanchev Bryag
16:43
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
17:25
Varna
Katedra, Sveti Sveti Kiril I Metodiy 2
17:43
Sv. Konstantin i Yelena
Chmielnicki, Ukraina, Chmielnicki
18:13
Zolotyye peski
Zolotyye peski, Zolotyye peski
18:25
Kranevo
Kranevo, Kranevo
18:33
Albena
Chmielnicki, Ukraina, Chmielnicki
02:40
Durankulak checkpoint (Bulgaria/Romania)
Chmielnicki, Ukraina, Chmielnicki
11:00
Czerniowce
Chmielnicki, Ukraina, Chmielnicki
13:45
Kamieniec Podolski
Przystanek, prospekt Hrushevskoho 2V
15:30
+1 dzień
Chmielnicki
Stacja benzynowa WOG, autostrada N-03
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ALF Turistychny Operator
  • Неоплан 117
Popularne kierunki
Z miasta Sarafovo
Do miasta Sarafovo
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!