Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Ryki - Przemyśl

od 47 zł, 19 lis

Rozkład jazdy autobusów Ryki — Przemyśl w 2018 rok roku

09:18
Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9
Czas przejazdu 05 h. 02 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
14:20
Centrum Lecznictwa Ambulatoryjnego; ul. Sportowa 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:18
Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9
Czas przejazdu 05 h. 06 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
16:24
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:48
Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9
Czas przejazdu 05 h. 11 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
21:59
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
09:18
Czas przejazdu 05 h. 02 min

Ryki

Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9

14:20

Przemyśl

Centrum Lecznictwa Ambulatoryjnego; ul. Sportowa 6

48
09:18
Ryki
Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9
10:39
Lublin
"Dworzec PKP; ul. Dworcowa 4"
11:31
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
11:55
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
12:15
Biłgoraj
"Dworzec Autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
12:41
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
13:05
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
13:24
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
13:40
Jarosław
"Przystanek; ul. Jana Pawła II 2"
14:20
Przemyśl
Centrum Lecznictwa Ambulatoryjnego; ul. Sportowa 6
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Bilgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:18
Czas przejazdu 05 h. 06 min

Ryki

Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9

16:24

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

48
11:18
Ryki
Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9
12:40
Lublin
"Dworzec PKP; ul. Dworcowa 4"
13:35
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
14:00
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
14:20
Biłgoraj
"Dworzec Autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
14:47
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
15:10
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
15:30
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
15:46
Jarosław
"Przystanek; ul. Jana Pawła II 2"
16:24
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Bilgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:48
Czas przejazdu 05 h. 11 min

Ryki

Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9

21:59

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

48
16:48
Ryki
Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9
18:10
Lublin
"Dworzec PKP; ul. Dworcowa 4"
19:11
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
19:35
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
19:55
Biłgoraj
"Dworzec Autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
20:22
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
20:46
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
21:05
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
21:21
Jarosław
"Przystanek; ul. Jana Pawła II 2"
21:59
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Bilgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Ryki
Do miasta Ryki