Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Ryki — Przemyśl w 2019 rok roku

09:18
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
w drodze 5 godz. 2 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:20
Centrum Lecznictwa Ambulatoryjnego, ul. Sportowa 6
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:18
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
w drodze 5 godz. 6 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:24
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:48
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
w drodze 5 godz. 11 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:59
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Ryki — Przemyśl w 2019 rok roku

Codziennie
09:18
5 godz. 2 min w drodze

Ryki

Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9

14:20

Przemyśl

Centrum Lecznictwa Ambulatoryjnego, ul. Sportowa 6

47,94 
09:17
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
10:39
Lublin
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4
11:31
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
11:55
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
12:15
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
12:41
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
13:05
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
13:24
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
13:40
Jarosław
Przystanek, ul. Jana Pawła II 2
14:20
Przemyśl
Centrum Lecznictwa Ambulatoryjnego, ul. Sportowa 6
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Codziennie
11:18
5 godz. 6 min w drodze

Ryki

Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9

16:24

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

47,94 
11:16
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
12:40
Lublin
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4
13:35
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
14:00
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
14:20
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
14:47
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
15:10
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
15:30
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
15:46
Jarosław
Przystanek, ul. Jana Pawła II 2
16:24
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Codziennie
16:48
5 godz. 11 min w drodze

Ryki

Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9

21:59

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

47,94 
16:47
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
18:10
Lublin
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4
19:11
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
19:35
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
19:55
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
20:22
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
20:46
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
21:05
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
21:21
Jarosław
Przystanek, ul. Jana Pawła II 2
21:59
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Popularne kierunki
Z miasta Ryki
Do miasta Ryki
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!