Bilety autobusowe

Radomsko - Kijów

od 140 zł, 22 paź

Rozkład jazdy PKS Radomsko – Kijów

23:55
20 paź
w drodze 23 godz. 45 min

Radomsko

Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55

00:40
22 paź

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

141
23:55
20 paź
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
00:50
Częstochowa
02:20
Katowice
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
Lwów
14:40
Złoczów
15:45
Tarnopol
16:35
Podwołoczyska
16:45
Wołoczyska
18:30
Chmielnicki
19:40
Latyczów
20:40
Winnica
22:15
Berdyczów
22:50
Żytomierz
00:40
22 paź
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Radomsko
Do miasta Kijów
Do miasta Radomsko
Z miasta Kijów