Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Radomsko — Kijów w 2019 rok roku

15:55
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
w drodze 19 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:55
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
w drodze 23 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
23:55
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
w drodze 24 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:40+2 dni
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Radomsko — Kijów w 2019 rok roku

Codziennie
15:55
19 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Radomsko

Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55

12:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

125,00 
15:00
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
16:40
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:05
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
07:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
10:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lutsik V.S.
  • Неоплан
pon, śro
23:55
23 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Radomsko

Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55

00:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

150,00 
23:55
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
00:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
Codziennie
23:55
24 godz. 45 min w drodze
+2 dni

Radomsko

Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55

00:40
+2 dni

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

150,09 
23:50
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
00:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
02:20
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
––:––
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
––:––
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
12:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
15:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
16:45
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
20:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
22:15
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
22:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:40
+2 dni
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Radomsko
Do miasta Kijów
Do miasta Radomsko
Z miasta Kijów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!