Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Radomsko w 2018 rok roku

10:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Reymonta 55
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:50
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 23 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Reymonta 55
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
10:30
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:10
+1 dzień

Radomsko

Dworzec autobusowy; ul. Reymonta 55

112
10:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
16:10
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
17:25
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
20:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
22:40
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
03:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:00
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
06:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
07:10
+1 dzień
Radomsko
Dworzec autobusowy; ul. Reymonta 55
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lutsik V.S.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:50
Czas przejazdu 23 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:20
+1 dzień

Radomsko

Dworzec autobusowy; ul. Reymonta 55

178
11:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
13:50
Cudnów
"Sklep Dva Pertsi; ul. Heroiv Majdanu 84"
14:20
Lubar
"Skrzyżowanie; ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki"
16:10
Starokonstantynów
"Przystanek; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 9"
16:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
17:45
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
18:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
20:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:35
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
23:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:10
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
05:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:25
Tarnów
"MOP Komorów; trasa A-4"
07:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
09:15
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
10:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
11:20
+1 dzień
Radomsko
Dworzec autobusowy; ul. Reymonta 55
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tour ATP +

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Radomsko
Do miasta Kijów
Z miasta Radomsko