Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Radomsko w 2019 rok roku

Codziennie
10:30
20 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:10
+1 dzień

Radomsko

Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55

124,49 
10:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:25
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
20:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (w pobliżu kawiarni Weczirny Wokzal), pl. Dwircewa 1
22:40
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
06:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
07:10
+1 dzień
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lutsik V.S.
  • Неоплан

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
11:50
24 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:25
+1 dzień

Radomsko

Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55

150,00 
11:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
11:25
+1 dzień
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
Codziennie
11:50
23 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:20
+1 dzień

Radomsko

Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55

175,76 
11:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:50
Cudnów
Sklep Dva Pertsi, ul. Heroiv Majdanu 84
14:20
Lubar
Skrzyżowanie, ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki
16:10
Starokonstantynów
Przystanek, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 9
16:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
11:20
+1 dzień
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Radomsko
Do miasta Kijów
Z miasta Radomsko
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży