Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Przemyśl — Garwolin w 2019 rok roku

03:30
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
w drodze 5 godz. 38 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:08
Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:40
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
w drodze 5 godz. 42 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:22
Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:35
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
w drodze 5 godz. 32 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:07
Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:35
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
w drodze 5 godz. 34 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:09
Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Przemyśl — Garwolin w 2019 rok roku

Codziennie
03:30
5 godz. 38 min w drodze

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

09:08

Garwolin

Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09

54,06 
03:23
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
04:07
Jarosław
Przystanek, ul. Grunwaldzka 01
04:22
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
04:42
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
05:06
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
05:30
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
05:54
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
06:18
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
07:16
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:30
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
08:52
Gończyce
Gończyce, Gończyce
09:08
Garwolin
Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Codziennie
07:40
5 godz. 42 min w drodze

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

13:22

Garwolin

Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09

54,06 
07:33
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
08:17
Jarosław
Przystanek, ul. Grunwaldzka 01
08:33
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
08:52
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
09:17
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
09:40
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
10:09
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
10:33
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
11:32
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
12:45
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
13:07
Gończyce
Gończyce, Gończyce
13:22
Garwolin
Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Codziennie
11:35
5 godz. 32 min w drodze

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

17:07

Garwolin

Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09

54,06 
11:28
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
12:12
Jarosław
Przystanek, ul. Grunwaldzka 01
12:28
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
12:47
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
13:11
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
13:35
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
13:59
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
14:22
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
15:21
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
16:30
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
16:53
Gończyce
Gończyce, Gończyce
17:07
Garwolin
Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Codziennie
14:35
5 godz. 34 min w drodze

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

20:09

Garwolin

Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09

54,06 
14:35
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
15:11
Jarosław
Przystanek, ul. Grunwaldzka 01
15:27
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
15:47
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
16:11
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
16:35
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
16:55
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
17:23
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
18:21
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
19:31
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
19:53
Gończyce
Gończyce, Gończyce
20:09
Garwolin
Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Popularne kierunki
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!