Rozkład jazdy PKS Płock – Bydgoszcz

12:40
22 cze
15:55
22 cze
Płock, Dworzec Autobusowy
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
Kupić za
39,90
12:40
22 cze
Płock
Płock, Dworzec Autobusowy
11:00
Warszawa
12:40
Płock
12:45
Płock
13:40
Włocławek
14:30
Ciechocinek
15:00
Toruń
15:35
Bydgoszcz
15:55
Bydgoszcz
16:55
Nakło nad Notecią
17:10
Mrocza
17:23
Więcbork
17:25
Więcbork
17:40
Sypniewo
18:00
Złotów
18:20
Jastrowie
18:35
Okonek
19:00
Szczecinek
19:30
Bobolice
15:55
22 cze
Bydgoszcz
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Bydgoszcz
Z miasta Bydgoszcz