Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweMoskwa – Kijów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Moskwa — Kijów

Najlepsza oferta

Codziennie
20:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
10:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
81,68 
Przewoźnik: Centurion plus
Autobus: MAN 45
Ocena:
4.3

Rozkład jazdy autobusów Moskwa — Kijów w 2020 roku

Dni nieparzyste
19:00
Czas przejazdu14 h. 30 min
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
09:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
83,87 
Przewoźnik: Mazulenko V.M.
Autobus: Neoplan 116
Ocena:
3.2
24.01, 26.01, 28.01, 30.01...
17:45
Czas przejazdu16 h. 15 min
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
09:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
89,84 
Przewoźnik: TRIGOR
Autobus: NEOPLAN CITYLINER P14
Ocena:
3.5
Codziennie
16:30
Czas przejazdu14 h. 00 min
Moskwa
Dworzec autobusowy Novoyasenevskaya, metro Novoyasenevskaya; Novoyasenevskiy tupik 4
06:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
94,74 
Przewoźnik: Lux Avto
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.9
pon, wto, czw, sob
19:00
Czas przejazdu15 h. 30 min
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
09:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
101,61 
Przewoźnik: Intercars
Autobus: -
Ocena:
3.1
wto, czw, sob
14:45
Czas przejazdu14 h. 15 min
Moskwa
Dworzec autobusowy Novoyasenevskaya, metro Novoyasenevskaya; Novoyasenevskiy tupik 4
05:00
+1 dzień
Kijów
Parkowanie pod mostem (naprzeciwko dworca autobusowego Centralny), al. Nauky 1 / pl. Moskowskaja 3
102,91 
Przewoźnik: Stribko V.M.
Autobus: МАН
Ocena:
Codziennie
16:30
Czas przejazdu14 h. 00 min
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
06:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
102,91 
Przewoźnik: Centurion plus
Autobus: MAN (61)
Ocena:
4.1
Codziennie
21:00
Czas przejazdu16 h. 15 min
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
13:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
103,23 
Przewoźnik: "ЄвроТрансАвтоком" ТОВ
Autobus: Volvo Carrus 9700 B12M
Ocena:
4.2
Dni parzyste
21:00
Czas przejazdu16 h. 15 min
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
13:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
103,23 
Przewoźnik: "ЄвроТрансАвтоком" ТОВ
Autobus: Volvo Carrus 9700 B12M
Ocena:
4.2
pon, śro, pią, sob
07:15
Czas przejazdu14 h. 15 min
Moskwa
Dworzec autobusowy Schelkowsky, metro Sczelkowskaja; Shchelkovskoye szosa 75
21:30
Kijów
Metro Lisowa, al. Browarsky
114,96 
Przewoźnik: "Horizon Tour" LLC
Autobus: Mercedes 0350 (СВ)
Ocena:
czw, sob
09:30
Czas przejazdu13 h. 50 min
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
23:20
Kijów
Metro Lisowa, al. Browarsky
129,02 
Przewoźnik: Kochev V. І.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
15:45
Czas przejazdu17 h. 15 min
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
08:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
135,48 
Przewoźnik: Intercars
Autobus: -
Ocena:
Codziennie
18:45
Czas przejazdu17 h. 15 min
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
11:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
135,48 
Przewoźnik: Intercars
Autobus: -
Ocena:
Codziennie
16:20
Czas przejazdu16 h. 40 min
Moskwa
Dworzec autobusowy Novoyasenevskaya, metro Novoyasenevskaya; Novoyasenevskiy tupik 4
08:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
142,25 
Przewoźnik: Intercars
Autobus: -
Ocena:
wto, czw, sob
17:00
Czas przejazdu12 h. 45 min
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
05:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
163,35 
Przewoźnik: Mirchev A.G.
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
16:15
Czas przejazdu18 h. 05 min
Moskwa
Dworzec autobusowy Schelkowsky, metro Sczelkowskaja; Shchelkovskoye szosa 75
09:20
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
191,53 
Przewoźnik: ECOLINES
Ocena:
4.2
Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu