Bilety autobusoweKijów - Moskwa

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kijów — Moskwa

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
17:00
Czas przejazdu16 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny (parkowanie pod mostem), metro Demijiwska; prospekt Nauki 1/2
09:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy Novoyasenevskaya, metro Novoyasenevskaya; Novoyasenevskiy tupik 4
66,28 
Przewoźnik: Tourist
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
4.1

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Moskwa w 2020 roku

Codziennie
13:00
Czas przejazdu19 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
08:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
66,28 
Przewoźnik: Avtotrans
Autobus: Van Hool Astron
Ocena:
3.9
pon, śro, pią
18:30
Czas przejazdu14 h. 30 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
09:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
67,12 
Przewoźnik: Mirchev A.G.
Autobus: SETRA 317 GT HD
Ocena:
4.7
wto, czw, sob
22:00
Czas przejazdu13 h. 30 min
Kijów
Parkowanie pod mostem (naprzeciwko dworca autobusowego Centralny), al. Nauky 1 / pl. Moskowskaja 3
11:30
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy Novoyasenevskaya, metro Novoyasenevskaya; Novoyasenevskiy tupik 4
71,88 
Przewoźnik: Stribko V.M.
Autobus: МАН
Ocena:
Codziennie
07:14
Czas przejazdu14 h. 16 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
21:30
Moskwa
Dworzec autobusowy Novoyasenevskaya, metro Novoyasenevskaya; Novoyasenevskiy tupik 4
73,83 
Przewoźnik: Lux Avto
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu16 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy Novoyasenevskaya, metro Novoyasenevskaya; Novoyasenevskiy tupik 4
73,83 
Przewoźnik: VASILKIVTRANSAVTO
Autobus: Neoplan 71
Ocena:
4.1
Codziennie
16:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
07:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy Novoyasenevskaya, metro Novoyasenevskaya; Novoyasenevskiy tupik 4
73,83 
Przewoźnik: VASILKIVTRANSAVTO
Autobus: Neoplan 71
Ocena:
3.6
Codziennie
17:00
Czas przejazdu16 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny (parkowanie pod mostem), metro Demijiwska; prospekt Nauki 1/2
09:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy Novoyasenevskaya, metro Novoyasenevskaya; Novoyasenevskiy tupik 4
73,83 
Przewoźnik: Tourist
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
4.1
Codziennie
19:25
Czas przejazdu16 h. 05 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
11:30
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy Novoyasenevskaya, metro Novoyasenevskaya; Novoyasenevskiy tupik 4
73,83 
Przewoźnik: Tourist
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.9
wto, czw, pią, nie
15:00
Czas przejazdu17 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
08:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
73,84 
Przewoźnik: Shlyakh
Autobus: Setra 315
Ocena:
4.3
Codziennie
16:40
Czas przejazdu16 h. 20 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
09:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
79,28 
Przewoźnik: LUX-SMS PE
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
4.3
Codziennie
13:00
Czas przejazdu19 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
08:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
83,89 
Przewoźnik: Avtotrans
Autobus: Van Hool Astron
Ocena:
3.9
Dni parzyste
14:30
Czas przejazdu15 h. 30 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
06:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
83,89 
Przewoźnik: "ЄвроТрансАвтоком" ТОВ
Autobus: Volvo Carrus 9700 B12M
Ocena:
3.5
Codziennie
07:14
Czas przejazdu14 h. 16 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
21:30
Moskwa
Dworzec autobusowy Novoyasenevskaya, metro Novoyasenevskaya; Novoyasenevskiy tupik 4
92,28 
Przewoźnik: Lux Avto
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
19:25
Czas przejazdu16 h. 05 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
11:30
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy Novoyasenevskaya, metro Novoyasenevskaya; Novoyasenevskiy tupik 4
92,28 
Przewoźnik: Tourist
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.9
Codziennie
20:35
Czas przejazdu16 h. 05 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny (parkowanie pod mostem), metro Demijiwska; prospekt Nauki 1/2
12:40
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy Novoyasenevskaya, metro Novoyasenevskaya; Novoyasenevskiy tupik 4
92,28 
Przewoźnik: Treiy avtobusny park
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.8
W soboty
21:00
Czas przejazdu14 h. 40 min
Kijów
Metro Lisowa, al. Browarsky
11:40
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
92,28 
Przewoźnik: Ukrayinski transportni systemy S
Autobus: SCANIA C
Ocena:
W niedziele
17:00
Czas przejazdu19 h. 40 min
Kijów
Metro Lisowa, al. Browarsky
12:40
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
98,99 
Przewoźnik: Ukrayinski transportni systemy S
Autobus: SCANIA IRIZAR I6
Ocena:
W soboty
20:20
Czas przejazdu15 h. 40 min
Kijów
Metro Teremky, al. Akademika Hlushkova 22
12:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
98,99 
Przewoźnik: Ukrayinski transportni systemy S
Autobus: SCANIA IRIZAR I6
Ocena:
W soboty
21:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
Kijów
Metro Lisowa, al. Browarsky
12:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
98,99 
Przewoźnik: Ukrayinski transportni systemy S
Autobus: SCANIA IRIZAR I6
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
07:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
100,42 
Przewoźnik: Centurion plus
Autobus: MAN (61)
Ocena:
Codziennie
16:25
Czas przejazdu14 h. 35 min
Kijów
Metro Lisowa, al. Browarsky
07:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
100,42 
Przewoźnik: Centurion plus
Autobus: MAN (61)
Ocena:
4.3
Codziennie
15:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
06:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
100,60 
Przewoźnik: Centurion plus
Autobus: MAN (61)
Ocena:
Codziennie
15:15
Czas przejazdu14 h. 45 min
Kijów
Metro Lisowa, al. Browarsky
06:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
100,60 
Przewoźnik: Centurion plus
Autobus: MAN (61)
Ocena:
Dni parzyste
15:00
Czas przejazdu15 h. 15 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
06:15
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
100,67 
Przewoźnik: Mazulenko V.M.
Autobus: Neoplan 116
Ocena:
3.7
pon, wto, czw
15:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
07:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
101,61 
Przewoźnik: Intercars
Autobus: -
Ocena:
Dni nieparzyste
20:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
11:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
102,35 
Przewoźnik: "ЄвроТрансАвтоком" ТОВ
Autobus: Volvo Carrus 9700 B12M
Ocena:
4.0
W poniedziałki
19:25
Czas przejazdu15 h. 05 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
11:30
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy Novoyasenevskaya, metro Novoyasenevskaya; Novoyasenevskiy tupik 4
106,05 
Przewoźnik: Intertrans
Autobus: МАН-45
Ocena:
W poniedziałki
20:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
12:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
106,05 
Przewoźnik: "ЄВРО ТРАНС АВТОКОМ" ТОВ
Autobus: ЮТОНГ-45
Ocena:
W poniedziałki
13:40
Czas przejazdu15 h. 50 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
06:30
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
115,32 
Przewoźnik: Черський І.К. ФОП
Autobus: НЕОПЛАН-49
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
07:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
117,45 
Przewoźnik: Centurion plus
Autobus: MAN (61)
Ocena:
Codziennie
16:25
Czas przejazdu14 h. 35 min
Kijów
Metro Lisowa, al. Browarsky
07:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
117,45 
Przewoźnik: Centurion plus
Autobus: MAN (61)
Ocena:
4.3
czw, sob
20:00
Czas przejazdu18 h. 00 min
Kijów
VDNH (parking przed wejściem), metro Vystawkowy Centr; al. Akademika Glushkowa
14:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
117,45 
Przewoźnik: Kochev V. І.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
czw, sob
20:20
Czas przejazdu17 h. 40 min
Kijów
Metro Lisowa, al. Browarsky
14:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
117,45 
Przewoźnik: Kochev V. І.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
07:10
Czas przejazdu13 h. 20 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
21:30
Moskwa
Dworzec autobusowy Novoyasenevskaya, metro Novoyasenevskaya; Novoyasenevskiy tupik 4
123,80 
Przewoźnik: ПП "ІНТЕРТРАНС"
Autobus: НЕОПЛАН-48
Ocena:
W poniedziałki
13:00
Czas przejazdu15 h. 34 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
05:34
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy Novoyasenevskaya, metro Novoyasenevskaya; Novoyasenevskiy tupik 4
134,47 
Przewoźnik: АВТОТРАНС ТОВ
Autobus: МЕРСЕДЕС-30
Ocena:
Codziennie
16:40
Czas przejazdu15 h. 20 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
09:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy, metro Tyoply Stan; prospekt Nowojasenewsky 4
135,48 
Przewoźnik: Intercars
Autobus: -
Ocena:
W poniedziałki
19:20
Czas przejazdu16 h. 15 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
12:35
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy Novoyasenevskaya, metro Novoyasenevskaya; Novoyasenevskiy tupik 4
142,25 
Przewoźnik: Intercars
Autobus: -
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu16 h. 30 min
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
10:30
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy Schelkowsky, metro Sczelkowskaja; Shchelkovskoye szosa 75
147,66 
Przewoźnik: Ukrlines
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kijów
Informacje o trasie autobusu Kijów — Moskwa
45
Liczba autobusów w kierunku
15 godz. 47 min.
Szacowany czas podróży
07:10 — 21:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:00 — 11:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
92 — 384 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami