Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Morszyn

Najlepsza oferta

Poza śro i nie
16:40
Czas przejazdu01 h. 39 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

18:19

Morszyn

МОРШИН,

12,42 

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Morszyn w 2019 rok roku

Codziennie
12:30
Czas przejazdu01 h. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

14:20

Morszyn

13,64 
Codziennie
16:35
Czas przejazdu02 h. 24 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

18:59

Morszyn

МОРШИН,

14,21 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu02 h. 35 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

11:05

Morszyn

МОРШИН,

14,32 
Poza nie
08:50
Czas przejazdu02 h. 10 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

11:00

Morszyn

МОРШИН,

14,32 
Codziennie
10:45
Czas przejazdu02 h. 13 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

12:58

Morszyn

МОРШИН,

14,32 
Codziennie
12:10
Czas przejazdu02 h. 20 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

14:30

Morszyn

МОРШИН,

14,32 
Codziennie
13:55
Czas przejazdu02 h. 13 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

16:08

Morszyn

МОРШИН,

14,32 
Codziennie
15:45
Czas przejazdu02 h. 14 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

17:59

Morszyn

МОРШИН,

14,32 
Codziennie
16:45
Czas przejazdu02 h. 24 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

19:09

Morszyn

МОРШИН,

14,32 
Codziennie
17:20
Czas przejazdu01 h. 53 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

19:13

Morszyn

МОРШИН,

14,32 
Poza nie
12:50
Czas przejazdu02 h. 25 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

15:15

Morszyn

МОРШИН,

14,37 
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Morszyn
Do miasta Lwów
Z miasta Morszyn
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu