Rozkład jazdy PKS Morszyn – Gdańsk

21:30
11:00
28 paź
Dw. Autobus. ul. Iw. Franka 51 A
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
130,00
21:30
27 paź
Morszyn
Dw. Autobus. ul. Iw. Franka 51 A
11:00
28 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12

Połączenia z przesiadką Morszyn – Gdańsk

21:30
13:00
28 paź
Dworzec autobusowy, ul. Iwana Franka, 51 a
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
129,65
21:30
27 paź
Morshyn
Dworzec autobusowy, ul. Iwana Franka, 51 a
21:40
Stryj
22:40
Lwów
23:15
Lwów
00:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:55
Lublin
06:05
Warszawa
09:00
Ostróda
10:00
Elbląg
13:00
28 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
Popularne kierunki
Z miasta Morszyn
Do miasta Gdańsk
Do miasta Morszyn
Z miasta Gdańsk

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.