Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Koszalin — Sianów

Najlepsza oferta

Codziennie
21:38
Czas przejazdu07 min

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

21:45

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 

Rozkład jazdy autobusów Koszalin — Sianów w 2019 rok

Codziennie
01:20
Czas przejazdu15 min

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

01:35

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 
Codziennie
01:28
Czas przejazdu07 min

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

01:35

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 
Codziennie
03:00
Czas przejazdu15 min

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

03:15

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 
Codziennie
03:08
Czas przejazdu07 min

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

03:15

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 
Codziennie
05:45
Czas przejazdu17 min

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

06:02

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 
Codziennie
05:53
Czas przejazdu09 min

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

06:02

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 
Codziennie
08:45
Czas przejazdu15 min

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

09:00

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 
Codziennie
08:53
Czas przejazdu07 min

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

09:00

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu15 min

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

11:15

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 
Codziennie
11:08
Czas przejazdu07 min

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

11:15

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu15 min

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

13:15

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 
Codziennie
13:08
Czas przejazdu07 min

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

13:15

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu16 min

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

14:46

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 
Codziennie
14:38
Czas przejazdu08 min

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

14:46

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu17 min

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

17:17

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 
Codziennie
17:08
Czas przejazdu09 min

Koszalin

Przystanek, ul. Gdańska

17:17

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 
Codziennie
21:30
Czas przejazdu15 min

Koszalin

Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej

21:45

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15,00 
Popularne kierunki
Z miasta Koszalin
Do miasta Koszalin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu