Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Sianów — Słupsk

Najlepsza oferta

Codziennie
11:18
Czas przejazdu01 h. 05 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

12:23

Słupsk

Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska

25,00 

Rozkład jazdy autobusów Sianów — Słupsk w 2019 rok

Codziennie
01:38
Czas przejazdu01 h. 06 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

02:44

Słupsk

Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska

25,00 
Codziennie
01:38
Czas przejazdu57 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

02:35

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

25,00 
Codziennie
01:38
Czas przejazdu51 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

02:29

Słupsk

Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego

25,00 
Codziennie
03:18
Czas przejazdu57 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

04:15

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

25,00 
Codziennie
03:18
Czas przejazdu01 h. 06 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

04:24

Słupsk

Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska

25,00 
Codziennie
03:18
Czas przejazdu47 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

04:05

Słupsk

Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego

25,00 
Codziennie
06:03
Czas przejazdu01 h. 05 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

07:08

Słupsk

Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska

25,00 
Codziennie
06:03
Czas przejazdu57 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

07:00

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

25,00 
Codziennie
06:03
Czas przejazdu50 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

06:53

Słupsk

Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego

25,00 
Codziennie
09:03
Czas przejazdu50 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

09:53

Słupsk

Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego

25,00 
Codziennie
09:03
Czas przejazdu57 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

10:00

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

25,00 
Codziennie
09:03
Czas przejazdu01 h. 05 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

10:08

Słupsk

Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska

25,00 
Codziennie
11:18
Czas przejazdu50 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

12:08

Słupsk

Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego

25,00 
Codziennie
11:18
Czas przejazdu57 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

12:15

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

25,00 
Codziennie
13:18
Czas przejazdu57 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

14:15

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

25,00 
Codziennie
13:18
Czas przejazdu50 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

14:08

Słupsk

Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego

25,00 
Codziennie
13:18
Czas przejazdu01 h. 05 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

14:23

Słupsk

Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska

25,00 
Codziennie
14:48
Czas przejazdu50 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15:38

Słupsk

Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego

25,00 
Codziennie
14:48
Czas przejazdu57 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15:45

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

25,00 
Codziennie
14:48
Czas przejazdu01 h. 05 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

15:53

Słupsk

Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska

25,00 
Codziennie
17:18
Czas przejazdu57 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

18:15

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

25,00 
Codziennie
17:18
Czas przejazdu01 h. 05 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

18:23

Słupsk

Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska

25,00 
Codziennie
17:18
Czas przejazdu50 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

18:08

Słupsk

Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego

25,00 
Codziennie
21:48
Czas przejazdu57 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

22:45

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

25,00 
Codziennie
21:48
Czas przejazdu50 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

22:38

Słupsk

Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego

25,00 
Codziennie
21:48
Czas przejazdu01 h. 05 min

Sianów

Przystanek, ul. Łużycka

22:53

Słupsk

Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska

25,00 
Popularne kierunki
Do miasta Słupsk
Z miasta Słupsk
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu