Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Korsuń Szewczenkowski — Łódź w 2018 rok roku

15:30
Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky; ul. Yuvileina 13
Czas przejazdu 21 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
wto, pią, nie
15:30
Czas przejazdu 21 h. 15 min
+1 dzień

Korsuń Szewczenkowski

Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky; ul. Yuvileina 13

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

153
15:30
Korsuń Szewczenkowski
Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky; ul. Yuvileina 13
17:20
Biała Cerkiew
"Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
11:30
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
12:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Łódź
Z miasta Łódź