Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Korsuń Szewczenkowski — Łódź w 2019 rok roku

wto, pią, nie
15:30
21 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Korsuń Szewczenkowski

Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky, ul. Yuvileina 13

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

154,08 
15:25
Korsuń Szewczenkowski
Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky, ul. Yuvileina 13
17:20
Biała Cerkiew
Agencja Transportowa Ikarus, ul. Levanevskoho 62A
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
15:30
22 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Korsuń Szewczenkowski

Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky, ul. Yuvileina 13

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

155,04 
15:30
Korsuń Szewczenkowski
Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky, ul. Yuvileina 13
12:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Do miasta Łódź
Z miasta Łódź
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!