Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Gliwice w 2019 rok roku

pon, śro, pią, sob
20:15
20 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142

16:30
+1 dzień

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

88,04 
20:15
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
22:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
01:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
10:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
13:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:30
+1 dzień
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lvivske ATP - 14630
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Oceniono na 4.7 z 5Na podstawie 12 opinii
  • Punktualność
    5
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.7
Codziennie
14:00
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:30
+1 dzień

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

106,08 
14:00
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
14:25
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:40
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
03:10
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
03:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
04:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:45
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
05:30
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
09:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30
+1 dzień
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    3.1
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
23:20
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

17:50
+1 dzień

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

112,26 
23:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
03:10
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
04:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:40
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
08:10
Uściług
Gliwice, Polska, Śląskie
07:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Gliwice, Polska, Śląskie
09:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
12:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
14:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:10
Bytom
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 20
17:50
+1 dzień
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan N 1116
Codziennie
14:30
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142

09:30
+1 dzień

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

117,87 
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
14:25
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:40
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
03:10
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
03:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
04:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:45
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
05:30
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
09:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30
+1 dzień
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, nie
18:55
21 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

16:50
+1 dzień

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

139,40 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
+1 dzień
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:55
21 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

16:50
+1 dzień

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

146,74 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
+1 dzień
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:55
21 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

16:50
+1 dzień

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

146,74 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
+1 dzień
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Gliwice
Do miasta Kijów
Z miasta Gliwice
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!