Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweKamieniec-Podolski - Winnica

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kamieniec Podolski — Winnica

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
12:50
Czas przejazdu04 h. 15 min
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
17:05
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
35,13 
Przewoźnik: ФОП МАЛОФЕЕВ А.М.
Autobus: СЕТРА
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kamieniec Podolski — Winnica w 2021 roku

Codziennie
11:50
Czas przejazdu04 h. 20 min
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
16:10
Winnica
ВІННИЦЯ,
35,27 
Przewoźnik: МАЛОФЕЄВ А.М.
Autobus: М3-ІІІ
Ocena:
Codziennie
13:20
Czas przejazdu04 h. 10 min
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
17:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
35,71 
Przewoźnik: ВИГОНЮК В.О.
Autobus: БОГДАН
Ocena:
Codziennie
07:40
Czas przejazdu05 h. 25 min
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
13:05
Winnica
ВІННИЦЯ 2,
36,54 
Przewoźnik: БАЛЛА В.В.
Autobus: BAZ A079.23-30
Ocena:
pon, śro, pią
09:40
Czas przejazdu04 h. 10 min
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
13:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
38,68 
Przewoźnik: МАЛОФЕЄВ А.М.
Autobus: М3-ІІІ
Ocena:
Codziennie
09:45
Czas przejazdu04 h. 50 min
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
14:35
Winnica
ВІННИЦЯ,
39,41 
Przewoźnik: ПОПОВИЧ В.І.
Autobus: МЕРСЕДЕС-1
Ocena:
Codziennie
12:20
Czas przejazdu05 h. 00 min
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
17:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
43,74 
Przewoźnik: ТОВ "АВТОЛІНІЇ ПОДІЛЛЯ"
Autobus: НЕОПЛАН
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Winnica
Z miasta Winnica
Informacje o trasie autobusu Kamieniec Podolski — Winnica
7
Liczba autobusów w kierunku
4 godz. 35 min.
Szacowany czas podróży
07:40 — 13:05
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
13:20 — 17:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
28 — 42 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami