Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Janów Lubelski — Rzeszów

Najlepsza oferta

Codziennie
06:36
Czas przejazdu01 h. 34 min

Janów Lubelski

Sukiennicza 40, Janów Lubelski

08:10

Rzeszów

ul.Kasprowicza 6, Rzeszów

15,45 

Rozkład jazdy autobusów Janów Lubelski — Rzeszów w 2019 rok roku

Codziennie
08:23
Czas przejazdu01 h. 44 min

Janów Lubelski

ul. Sukiennicza, Janów Lubelski

10:07

Rzeszów

Sokoła 5, Rzeszów

15,45 
Codziennie
11:48
Czas przejazdu01 h. 44 min

Janów Lubelski

ul. Sukiennicza, Janów Lubelski

13:32

Rzeszów

Sokoła 5, Rzeszów

15,45 
Codziennie
15:03
Czas przejazdu01 h. 40 min

Janów Lubelski

ul. Sukiennicza, Janów Lubelski

16:43

Rzeszów

Sokoła 5, Rzeszów

15,45 
pon, wto, śro, czw
17:46
Czas przejazdu01 h. 34 min

Janów Lubelski

Sukiennicza 40, Janów Lubelski

19:20

Rzeszów

ul.Kasprowicza 6, Rzeszów

15,45 
Codziennie
18:08
Czas przejazdu01 h. 38 min

Janów Lubelski

ul. Sukiennicza, Janów Lubelski

19:46

Rzeszów

Sokoła 5, Rzeszów

15,45 
Popularne kierunki
Do miasta Rzeszów
Z miasta Rzeszów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu