Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Izjasław — Warszawa w 2019 rok roku

Codziennie
15:50
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Izjasław

Перехрестя по трасі Р05, null

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

92,44 
15:50
Izjasław
Warszawa, Polska, Mazowieckie
16:15
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
16:40
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
17:05
Netiszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
17:20
Ostróg
Pomnik żołnierzy-Afgańczyków, ul. Skhidna
17:55
Shums'k
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
18:25
Krzemieniec
Stacja benzynowa WOG, ul. Liaturynskoi 17
18:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:05
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
19:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:05
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:25
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
02:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
wto, śro, czw, pią, sob, nie
15:50
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Izjasław

Перехрестя по трасі Р05, null

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

92,45 
15:50
Izjasław
Warszawa, Polska, Mazowieckie
16:15
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
16:40
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
17:05
Netiszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
––:––
Ostróg
Pomnik żołnierzy-Afgańczyków, ul. Skhidna
17:55
Shums'k
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
18:25
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
––:––
Zdołbunów
Warszawa, Polska, Mazowieckie
18:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:05
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
19:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:05
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:25
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
02:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Izjasław
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!