Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Zasław w 2019 rok roku

pon, śro, czw, pią, sob, nie
20:25
10 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

06:50
+1 dzień

Zasław

Izyaslawska (skrzyżowanie na autostradzie), trasa R05

80,00 
20:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
22:15
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
02:10
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
03:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:00
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
04:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:55
Zdołbunów
Zasław, Ukraina, Chmielnicki
04:40
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
05:25
Szumsk
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
05:45
Ostróg
Pomnik żołnierzy-Afgańczyków, ul. Skhidna
06:00
Niecieszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
06:20
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
06:35
Połonne
Dworzec autobusowy Połonne, ul. Akademika Gerasymchuka
06:45
Szepetówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
06:50
+1 dzień
Zasław
Izyaslawska (skrzyżowanie na autostradzie), trasa R05
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Neoplan(Free)
Codziennie
20:25
10 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

06:40
+1 dzień

Zasław

Izyaslawska (skrzyżowanie na autostradzie), trasa R05

80,06 
20:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:25
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
00:15
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:10
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
03:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:00
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
04:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:40
Krzemieniec
Stacja benzynowa WOG, ul. Liaturynskoi 17
05:25
Szumsk
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
05:45
Ostróg
Pizzeria Maestro, ul. Valowa
06:00
Niecieszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
06:20
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
06:30
Połonne
Dworzec autobusowy Połonne, ul. Akademika Gerasymchuka
06:40
Szepetówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
06:40
+1 dzień
Zasław
Izyaslawska (skrzyżowanie na autostradzie), trasa R05
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
Codziennie
20:25
9 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

06:45
+1 dzień

Zasław

ІЗЯСЛАВ(PALTOUR), перекрёсток_по_трассе_Р05

100,25 
20:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:45
+1 dzień
Zasław
ІЗЯСЛАВ(PALTOUR), перекрёсток_по_трассе_Р05
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ФОП ПАЛЬКО ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА
  • КЛАС ЛЮКС
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Zasław
Do miasta Lublin
Z miasta Zasław
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży