Bilety autobusowe

Gorzów Wielkopolski - Lwów

od 110 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Gorzów Wielkopolski – Lwów

05:45
21 paź
w drodze 16 godz. 55 min

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

23:40
21 paź

Lwów

Przystanek, ul. Kuznevycha 2

165
05:45
21 paź
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
06:40
Świebodzin
07:40
Zielona Góra
09:10
Polkowice
09:25
Lubin
09:40
Legnica
10:55
Wrocław
14:25
Katowice
15:55
Kraków
17:25
Tarnów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:40
21 paź
Lwów
Przystanek, ul. Kuznevycha 2
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:45
21 paź
w drodze 16 godz. 55 min

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

23:40
21 paź

Lwów

Przystanek, ul. Kuznevycha 2

149
05:45
21 paź
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
06:40
Świebodzin
07:40
Zielona Góra
09:10
Polkowice
09:25
Lubin
09:40
Legnica
10:55
Wrocław
14:25
Katowice
15:55
Kraków
17:25
Tarnów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:40
21 paź
Lwów
Przystanek, ul. Kuznevycha 2
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
21 paź
w drodze 15 godz. 40 min

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

00:10
22 paź

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

110
07:30
21 paź
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
06:20
Słubice
07:40
Świebodzin
08:55
Zielona Góra
09:25
Nowa Sól
10:25
Lublin
10:55
Legnica
14:05
Wrocław
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
22 paź
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
21 paź
w drodze 15 godz. 40 min

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12

00:10
22 paź

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

145
07:30
21 paź
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12
11:55
Poznań
14:30
Wrocław
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
22 paź
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
21 paź
w drodze 15 godz. 40 min

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

00:10
22 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

114
07:30
21 paź
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
00:10
22 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
21 paź
w drodze 15 godz. 50 min

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

00:20
22 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

114
07:30
21 paź
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
00:20
22 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 paź
w drodze 15 godz. 00 min

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

05:00
22 paź

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

146
13:00
21 paź
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10
Poznań
16:40
Konin
18:00
Łódź
20:00
Warszawa
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
22 paź
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 paź
w drodze 15 godz. 00 min

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

05:00
22 paź

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

146
13:00
21 paź
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10
Poznań
18:05
Łódź
20:00
Warszawa
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
05:00
22 paź
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:35
21 paź
w drodze 22 godz. 40 min

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

06:15
22 paź

Lviv Bus Station

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

143
06:35
21 paź
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
10:25
Poznań
11:55
Września
13:05
Konin
15:10
Łódź
16:35
Tomaszów Mazowiecki
17:05
Opoczno
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
22 paź
Lviv Bus Station
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 paź
w drodze 16 godz. 15 min

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

06:15
22 paź

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

146
13:00
21 paź
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10
Poznań
16:40
Konin
18:00
Łódź
20:00
Warszawa
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
22 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 paź
w drodze 16 godz. 15 min

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

06:15
22 paź

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

146
13:00
21 paź
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10
Poznań
18:05
Łódź
20:00
Warszawa
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
22 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
21 paź
w drodze 16 godz. 00 min

Gorzów Wielkopolski

Przystanek, ul. Szczecińska 23

06:50
22 paź

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

136
13:50
21 paź
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Szczecińska 23
16:20
Poznań
18:50
Łódź
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
Lwów
06:50
22 paź
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:50
21 paź
w drodze 20 godz. 30 min

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12

07:20
22 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

110
09:50
21 paź
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12
07:20
22 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
21 paź
w drodze 16 godz. 40 min

Gorzów Wielkopolski

Przystanek, ul. Szczecińska 23

07:30
22 paź

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

136
13:50
21 paź
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Szczecińska 23
16:20
Poznań
18:50
Łódź
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
Lwów
07:30
22 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
21 paź
w drodze 19 godz. 35 min

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

18:00
22 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

114
21:25
21 paź
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
18:00
22 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Gorzów Wielkopolski – Lwów

21:25
21 paź
w drodze 19 godz. 35 min

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

18:00
22 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

145
21:25
21 paź
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
23:05
Piła
00:55
Poznań
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:10
Warszawa
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
22 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów