Rozkład jazdy PKS Gorzów Wielkopolski – Lwów

05:00
9 wrz
23:35
9 wrz
, PKS ul.Dworcowa,10
Przystanek, ul. Kuznevycha 2
Kupić za
162,09
05:00
9 wrz
Gorzów Wielkopolski
, PKS ul.Dworcowa,10
23:35
9 wrz
Lwów
Przystanek, ul. Kuznevycha 2
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:45
9 wrz
23:40
9 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Przystanek, ul. Kuznevycha 2
Kupić za
170,29
05:45
9 wrz
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
06:40
Świebodzin
07:40
Zielona Góra
09:10
Polkowice
09:25
Lubin
09:40
Legnica
10:55
Wrocław
14:25
Katowice
15:55
Kraków
17:25
Tarnów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:40
9 wrz
Lwów
Przystanek, ul. Kuznevycha 2
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:45
9 wrz
23:40
9 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Przystanek, ul. Kuznevycha 2
Kupić za
153,26
05:45
9 wrz
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
06:40
Świebodzin
07:40
Zielona Góra
09:10
Polkowice
09:25
Lubin
09:40
Legnica
10:55
Wrocław
14:25
Katowice
15:55
Kraków
17:25
Tarnów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:40
9 wrz
Lwów
Przystanek, ul. Kuznevycha 2
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
9 wrz
00:10
10 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
110,00
07:30
9 wrz
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
06:20
Słubice
07:40
Świebodzin
08:55
Zielona Góra
09:25
Nowa Sól
10:25
Lublin
10:55
Legnica
14:05
Wrocław
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
10 wrz
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
9 wrz
00:10
10 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
145,00
07:30
9 wrz
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12
11:55
Poznań
14:30
Wrocław
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
10 wrz
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
9 wrz
00:10
10 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
113,30
07:30
9 wrz
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
00:10
10 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
9 wrz
00:20
10 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
113,30
07:30
9 wrz
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
00:20
10 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
9 wrz
05:00
10 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
150,39
13:00
9 wrz
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10
Poznań
16:40
Konin
18:00
Łódź
20:00
Warszawa
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
10 wrz
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
9 wrz
05:00
10 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
150,39
13:00
9 wrz
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10
Poznań
18:05
Łódź
20:00
Warszawa
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
05:00
10 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:35
9 wrz
06:15
10 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
147,44
06:35
9 wrz
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
10:25
Poznań
11:55
Września
13:05
Konin
15:10
Łódź
16:35
Tomaszów Mazowiecki
17:05
Opoczno
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
10 wrz
Lviv Bus Station
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
9 wrz
06:15
10 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
150,39
13:00
9 wrz
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10
Poznań
16:40
Konin
18:00
Łódź
20:00
Warszawa
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
10 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
9 wrz
06:15
10 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
150,39
13:00
9 wrz
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10
Poznań
18:05
Łódź
20:00
Warszawa
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
10 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
9 wrz
06:50
10 wrz
Przystanek, ul. Szczecińska 23
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
143,75
13:50
9 wrz
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Szczecińska 23
16:20
Poznań
18:50
Łódź
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
Lwów
06:50
10 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:50
9 wrz
07:20
10 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
132,69
09:50
9 wrz
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12
11:00
Kostrzyn nad Odrą
11:45
Słubice
13:15
Zielona Góra
14:10
Nowa Sól
14:55
Szprotawa
15:50
Chojnów
16:20
Legnica
18:30
Wrocław
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
10 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
9 wrz
07:30
10 wrz
Przystanek, ul. Szczecińska 23
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
143,75
13:50
9 wrz
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Szczecińska 23
16:20
Poznań
18:50
Łódź
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
Lwów
07:30
10 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
9 wrz
07:30
10 wrz
Przystanek, ul. Szczecińska 23
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
130,00
13:50
9 wrz
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Szczecińska 23
07:30
10 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
9 wrz
18:00
10 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
110,00
21:25
9 wrz
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
18:00
10 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów