Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Gorzów Wielkopolski — Lwów w 2019 rok roku

W poniedziałki
09:50
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

110,00 
09:50
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
09:50
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Przystanek, ul. Dworcowa 12

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

110,00 
09:45
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Dworcowa 12
11:00
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
11:45
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
14:10
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
W poniedziałki
21:25
19 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

18:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

110,00 
21:25
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
18:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
pon, wto, śro, czw, pią, sob
07:30
15 godz. 50 min w drodze

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

00:20

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

113,30 
07:30
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
00:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
pon, czw, pią, nie
11:40
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Przystanek, ul. Dworcowa 12

05:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

120,00 
11:30
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Dworcowa 12
14:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
17:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:50
Warszawa
Przystanek komunikacji publicznej 05 Dworzec Zachodni, Aleje Jerozolimskie 142a
02:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
pon, czw, pią, nie
11:40
17 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Przystanek, ul. Dworcowa 12

05:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

120,00 
11:30
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Dworcowa 12
14:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
17:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:50
Warszawa
Przystanek komunikacji publicznej 05 Dworzec Zachodni, Aleje Jerozolimskie 142a
02:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
17:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

08:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

120,10 
16:50
Gorzów Wielkopolski
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
19:20
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
22:20
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
00:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:00
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
06:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • International lines of transport
  • Van hool astron
Codziennie
13:00
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

05:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

129,13 
12:50
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 45 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
13:00
17 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

129,13 
12:50
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 45 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
07:30
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Przystanek, ul. Dworcowa 12

00:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

130,00 
07:30
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Dworcowa 12
00:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
09:50
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Przystanek, ul. Dworcowa 12

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

130,00 
09:45
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Dworcowa 12
11:00
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
11:45
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
14:10
Nowa Sól
Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
W poniedziałki
13:00
16 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

130,00 
13:00
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TUR-TRANS
pon, czw
15:00
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Stacja paliw ORLEN, ul. Złotego Smoka 1

10:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

130,00 
15:00
Gorzów Wielkopolski
Stacja paliw ORLEN, ul. Złotego Smoka 1
10:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
14.02, 19.02, 24.02, 05.04, 10.04...
21:25
19 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

18:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

130,00 
21:20
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
23:05
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
00:55
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
18:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
Codziennie
09:50
20 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

130,08 
09:50
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
11:00
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
11:45
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
14:10
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Krakowiec
Lwów, Ukraina, Lwowski
07:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
13:00
17 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

130,60 
12:50
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
18:00
Łódź
Przystanek, plac Niepodległości
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 45 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
13:00
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

05:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

130,60 
12:50
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
18:00
Łódź
Przystanek, plac Niepodległości
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 45 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
15:10
17 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Stacja paliw ORLEN, ul. Złotego Smoka 1

08:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

132,07 
15:00
Gorzów Wielkopolski
Stacja paliw ORLEN, ul. Złotego Smoka 1
17:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:50
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
23:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
01:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
Codziennie
15:10
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Stacja paliw ORLEN, ul. Złotego Smoka 1

07:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

132,07 
15:00
Gorzów Wielkopolski
Stacja paliw ORLEN, ul. Złotego Smoka 1
17:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:50
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
23:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
01:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
wto, śro, pią, sob
12:45
21 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Przystanek, ul. Dworcowa 12

09:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

140,00 
12:40
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Dworcowa 12
14:50
Krosno Odrzańskie
Dworzec autobusowy, ul. Ariańska 2
15:40
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
17:30
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:50
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
01:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
09:50
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Przystanek, ul. Dworcowa 12

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

146,74 
09:45
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Dworcowa 12
11:00
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
11:45
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
14:10
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
14:55
Szprotawa
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 1
15:50
Chojnów
Dworzec autobusowy, plac Dworcowy
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, nie
06:35
23 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

161,42 
06:35
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
06:35
23 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

161,42 
06:30
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:45
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
15.02, 16.02, 20.02, 21.02, 25.02...
21:25
20 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

18:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

161,42 
21:25
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
18:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

15.02, 16.02, 20.02, 21.02, 25.02...
21:25
22 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

20:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

161,42 
21:20
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
23:05
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
01:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
Kutno
Mc Donald's, ul. 3 Maja
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
20:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
06:35
22 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

162,18 
06:35
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
W poniedziałki
12:45
20 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

10:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

166,07 
12:45
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
10:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Galan Maryan Viktorovych PE
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!