Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Gorzów Wielkopolski — Kijów w 2019 rok roku

14.02, 19.02, 24.02, 05.04, 10.04...
21:25
24 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

22:35
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

170,00 
21:20
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
23:05
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
00:45
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
02:00
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
03:20
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:25
Sochaczew
Dworzec autobusowy, ul. Henryka Sienkiewicza 4
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
11:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
16:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:35
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
16.02, 21.02, 26.02, 03.03, 08.03...
21:25
26 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

23:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

180,09 
21:25
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
23:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
pon, śro
12:10
21 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

10:35
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

190,00 
12:10
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
10:35
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
Codziennie
12:10
22 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

10:35
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

199,88 
12:00
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
14:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
02:25
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
04:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
05:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:35
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.
  • Неоплан
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
wto, czw, nie
06:35
29 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

205,44 
06:30
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
06:35
29 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

205,44 
06:30
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
06:35
29 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

205,44 
06:30
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
06:35
28 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

206,04 
06:35
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
16.02, 21.02, 26.02, 03.03, 08.03...
21:25
26 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

23:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

210,00 
21:25
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
23:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
W poniedziałki
21:25
25 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

23:35
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

216,30 
21:25
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
23:35
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
10:15
22 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Przystanek, ul. Słowiańska 70

09:00
+1 dzień

Kijów

Metro Osokorky, al. Bazhana

235,00 
10:00
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Słowiańska 70
11:00
Zielona Góra
Stacja paliw Orlen, ul. Sulechowska 40
11:30
Świebodzin
Przystanek, ul. Sulechowska 8
13:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
17:00
Warszawa
Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna, Al. Jerozolimskie 54
09:00
+1 dzień
Kijów
Metro Osokorky, al. Bazhana
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky S.V.
  • Mercedes Sprinter
Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!