Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Gorzów Wielkopolski — Kijów w 2018 rok roku

12:10
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
Czas przejazdu 21 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:00
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
Czas przejazdu 24 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.12, 26.12, 31.12, 05.01, 10.01...
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
Czas przejazdu 27 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:10
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
Czas przejazdu 21 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob
06:35
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
Czas przejazdu 28 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
21:25
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
Czas przejazdu 25 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 12.12, 14.12, 27.12, 29.12...
10:15
Przystanek; ul. Słowiańska 70
Czas przejazdu 22 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Metro Osokorky; prospekt Bazhana
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Codziennie
12:10
Czas przejazdu 21 h. 25 min
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

10:35
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

152
12:10
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
14:25
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
18:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
22:10
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
23:15
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
02:25
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
04:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
05:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
08:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
10:35
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.12, 26.12, 31.12, 05.01, 10.01...
21:00
Czas przejazdu 24 h. 35 min
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

22:35
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

170
21:00
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
23:05
Piła
"Dworzec autobusowy Piła; ul. Kwiatowa 18"
00:45
Bydgoszcz
"Przystanek; ul. Jagiellońska 16"
02:00
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
03:20
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
04:15
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
05:25
Sochaczew
"Dworzec autobusowy; ul. Henryka Sienkiewicza 4"
06:45
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
09:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
11:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
16:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
17:35
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
20:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:35
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:00
Czas przejazdu 27 h. 20 min
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

15:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

179
11:00
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
15:20
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ROMA-BUS PLUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob
12:10
Czas przejazdu 21 h. 25 min
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

10:35
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

190
12:10
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
10:35
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • JORDAN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
06:35
Czas przejazdu 28 h. 30 min
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

207
06:35
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

12.12, 14.12, 27.12, 29.12...
21:25
Czas przejazdu 25 h. 00 min
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

23:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

210
21:25
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
23:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
10:15
Czas przejazdu 22 h. 45 min
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Przystanek; ul. Słowiańska 70

09:00
+1 dzień

Kijów

Metro Osokorky; prospekt Bazhana

235
10:15
Gorzów Wielkopolski
Przystanek; ul. Słowiańska 70
11:00
Zielona Góra
"Sulechowska Centrum Rekreacyjno-Sportowe; ul. Sulechowska 41"
11:30
Świebodzin
"Przystanek; ul. Sulechowska 8"
13:00
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
17:00
Warszawa
"Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna; Al. Jerozolimskie 54"
09:00
+1 dzień
Kijów
Metro Osokorky; prospekt Bazhana
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky SV" FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów