Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweGorzów Wielkopolski – Kijów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Gorzów Wielkopolski — Kijów

Najlepsza oferta

pon, czw
13:10
Czas przejazdu22 h. 50 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
13:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
140,00 
Przewoźnik: FOP BOREJCZUK
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Gorzów Wielkopolski — Kijów w 2020 roku

pon, pią
14:20
Czas przejazdu23 h. 40 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
14:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
150,00 
Przewoźnik: Fedorov Yu. V.
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
wto, pią
14:20
Czas przejazdu23 h. 40 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
14:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
150,00 
Przewoźnik: Fedorov Yu. V.
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Dni nieparzyste
11:00
Czas przejazdu22 h. 50 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
09:50
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
150,12 
Przewoźnik: Mustang Trans
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
11:45
Czas przejazdu23 h. 05 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
10:50
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
151,01 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
pon, czw
14:20
Czas przejazdu25 h. 30 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
16:50
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
153,00 
Przewoźnik: ZVENTRANS
Ocena:
wto, czw, nie
06:35
Czas przejazdu29 h. 30 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
159,40 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
08:30
Czas przejazdu27 h. 10 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
12:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
160,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Codziennie
09:50
Czas przejazdu21 h. 35 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
08:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
160,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
09:50
Czas przejazdu22 h. 35 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
08:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
160,09 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
3.7
Codziennie
08:30
Czas przejazdu26 h. 10 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
12:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
164,18 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Codziennie
11:20
Czas przejazdu22 h. 20 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
09:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
167,79 
Przewoźnik: Shabliy A.M.
Autobus: Neoplan
Ocena:
05.03, 09.03, 13.03, 17.03, 21.03...
13:10
Czas przejazdu23 h. 50 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
13:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
167,79 
Przewoźnik: Boreychuk M.І.
Autobus: VANHOOL T-815 (С)
Ocena:
25.02, 03.03, 10.03, 17.03, 24.03...
11:00
Czas przejazdu24 h. 15 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
11:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
170,14 
Przewoźnik: TOPUKRAIN
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
22.02, 29.02, 07.03, 14.03, 21.03...
11:00
Czas przejazdu24 h. 15 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
11:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
170,14 
Przewoźnik: TOPUKRAIN
Autobus: VAN HOOL АА5588РТ(free)
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu23 h. 25 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
11:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
173,40 
Przewoźnik: TOW Topiukrein
Ocena:
pon, czw, sob
06:35
Czas przejazdu28 h. 30 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
181,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Codziennie
11:45
Czas przejazdu22 h. 05 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
10:50
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
183,60 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:
Poza czw i nie
12:10
Czas przejazdu21 h. 25 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
10:35
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
190,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
21.02, 22.02, 24.02, 25.02, 26.02...
12:10
Czas przejazdu22 h. 25 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
10:35
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
190,14 
Przewoźnik: Volyn Expres
Autobus: Neoplan
Ocena:
wto, czw, nie
06:35
Czas przejazdu29 h. 30 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
209,73 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu28 h. 05 min
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
12:35
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
217,81 
Przewoźnik: СТЕЦИК Т.В. ФОП
Autobus: Дальнего следования
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu