Rozkład jazdy PKS Gorzów Wielkopolski – Kijów

07:50
21 sie
08:30
22 sie
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
151,87
07:50
21 sie
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
10:10
Poznań
13:00
Łódź
15:20
Warszawa
19:10
Lublin
22:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
03:50
Równe
06:25
Żytomierz
08:30
22 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:40
21 sie
09:30
22 sie
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,00
09:40
21 sie
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
11:40
Poznań
13:10
Konin
14:40
Łódź
16:20
Warszawa
18:50
Lublin
00:30
02:40
Kowel
03:50
Łuck
04:50
Równe
06:10
Nowogród Wołyński
07:20
Żytomierz
09:30
22 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:10
21 sie
10:35
22 sie
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
147,44
12:10
21 sie
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
14:25
Poznań
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
22 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:35
21 sie
12:05
22 sie
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Kupić za
206,41
06:35
21 sie
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
10:25
Poznań
11:55
Września
13:05
Konin
15:10
Łódź
16:35
Tomaszów Mazowiecki
17:05
Opoczno
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
22 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:35
21 sie
12:05
22 sie
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Kupić za
206,41
06:35
21 sie
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
10:25
Poznań
11:55
Września
13:05
Konin
15:10
Łódź
16:35
Tomaszów Mazowiecki
17:05
Opoczno
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
22 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
21 sie
23:25
22 sie
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
180,00
21:25
21 sie
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
23:05
Piła
01:25
Poznań
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:10
Warszawa
11:05
Lublin
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
22 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
21 sie
23:35
22 sie
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
185,40
21:25
21 sie
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
23:35
22 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Gorzów Wielkopolski – Kijów

21:25
21 sie
23:25
22 sie
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
180,00
21:25
21 sie
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
23:05
Piła
00:55
Poznań
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:00
Warszawa
08:30
Piaseczno
11:05
Lublin
14:20
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
22 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów