Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Vodychky w 2018 rok roku

06:00
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2; ul. Shevchenko 66
Czas przejazdu 03 h. 59 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:59
Vodichky;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
06:00
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2; ul. Shevchenko 66
Czas przejazdu 03 h. 59 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:59
ВОДИЧКИ(БІЛ)+;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:35
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 04 h. 08 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:43
ВОДИЧКИ(БІЛ)+;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:50
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2; ul. Shevchenko 66
Czas przejazdu 04 h. 21 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:11
ВОДИЧКИ(БІЛ)+;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, wto, śro, czw, sob, nie
06:00
Czas przejazdu 03 h. 59 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2; ul. Shevchenko 66

09:59

Vodychky

Vodichky;

16
06:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2; ul. Shevchenko 66
07:12
Bokijówka
"Bokijówka; Bokijówka"
07:25
Wójtowce
"Wójtowce; Wójtowce"
07:30
Pysarivka
"Vodychky; Ukraina, Chmielnicki"
07:41
Haidaiky
"Haidaiky; Haidaiky"
07:50
Kupiel
"Kupel; Kupel"
07:59
Bohdanivka
"Vodychky; Ukraina, Chmielnicki"
08:10
Bazalia
"Bazalia; Bazalia"
08:21
Karaina
"Karaina; Karaina"
08:40
Teofipol
"Teofipol; Teofipol"
08:51
Korov'je
"Korov'je; Korov'je"
08:58
Turivka
"Vodychky; Ukraina, Chmielnicki"
09:05
Danylivka
"Vodychky; Ukraina, Chmielnicki"
09:10
Denysivka
"Vodychky; Ukraina, Chmielnicki"
09:19
Semeniv
"Vodychky; Ukraina, Chmielnicki"
09:30
Biłohirja
"Bilohirya; Bilohirya"
09:39
Mokrovolya
"Mokrovolya; Mokrovolya"
09:47
Zhemelyntsi
"Zhemelyntsi; Zhemelyntsi"
09:53
Sushivtsi
"Sushivtsi; Sushivtsi"
09:59
Vodychky
Vodichky;
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Spódnice Tour ATP o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
06:00
Czas przejazdu 03 h. 59 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2; ul. Shevchenko 66

09:59

Vodychky

ВОДИЧКИ(БІЛ)+;

26
06:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2; ul. Shevchenko 66
09:59
Vodychky
ВОДИЧКИ(БІЛ)+;
  • Autobus
  • ЕТАЛОН 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПОДІЛЛЯ-ТУР

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:35
Czas przejazdu 04 h. 08 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

20:43

Vodychky

ВОДИЧКИ(БІЛ)+;

26
16:35
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
20:43
Vodychky
ВОДИЧКИ(БІЛ)+;
  • Autobus
  • МЕРСЕД
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • САТУРН ТОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:50
Czas przejazdu 04 h. 21 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2; ul. Shevchenko 66

15:11

Vodychky

ВОДИЧКИ(БІЛ)+;

28
10:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2; ul. Shevchenko 66
15:11
Vodychky
ВОДИЧКИ(БІЛ)+;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЗАТ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ТАКСІ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Vodychky
Z miasta Vodychky