Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chmielnicki — Vodychky

Najlepsza oferta

Codziennie
16:35
Czas przejazdu04 h. 08 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

20:43

Vodychky

ВОДИЧКИ(БІЛ)+,

26,94 

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Vodychky w 2019 rok

Poza sob
06:00
Czas przejazdu03 h. 59 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

09:59

Vodychky

ВОДИЧКИ(БІЛ)+,

26,94 
Codziennie
10:50
Czas przejazdu04 h. 21 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

15:11

Vodychky

ВОДИЧКИ(БІЛ)+,

28,68 
Popularne kierunki
Do miasta Vodychky
Z miasta Vodychky
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu