Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Kłajpeda w 2019 rok roku

21:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
w drodze 34 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+2 dni
Dworzec autobusowy, ulica Butku Juzes 9
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
21:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
w drodze 34 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+2 dni
Dworzec autobusowy, ulica Butku Juzes 9
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Kłajpeda w 2019 rok roku

pon, pią
21:00
34 godz. 30 min w drodze
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

07:30
+2 dni

Kłajpeda

Dworzec autobusowy, ulica Butku Juzes 9

275,00 
21:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
22:15
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
00:30
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
03:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
06:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
19:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
00:45
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
01:35
Budzisko PC (Polska / Litwa)
Przystanek PPC, Budzisko
04:00
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas", Prospect Vytauto; dom 24
07:30
+2 dni
Kłajpeda
Dworzec autobusowy, ulica Butku Juzes 9
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vlasava
  • VOLVO 9700 H
wto, sob
21:00
34 godz. 30 min w drodze
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

07:30
+2 dni

Kłajpeda

Dworzec autobusowy, ulica Butku Juzes 9

308,17 
20:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
22:15
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
00:30
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
03:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
06:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
15:55
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
19:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
00:45
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
01:35
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
Przystanek PPC, Kalwaria
04:00
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas", Prospect Vytauto; dom 24
07:30
+2 dni
Kłajpeda
Dworzec autobusowy, ulica Butku Juzes 9
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Kłajpeda
Do miasta Chersoń
Z miasta Kłajpeda
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!