Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Bochum — Opole

Najlepsza oferta

pon, śro, sob
14:30
Czas przejazdu16 h. 15 min
+1 dzień

Bochum

Wittener Str. pod wiaduktem, Bochum

06:45
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

179,00 

Rozkład jazdy autobusów Bochum — Opole w 2019 rok

Codziennie
17:00
Czas przejazdu13 h. 10 min
+1 dzień

Bochum

Wittener Strasse Unter der DB-Brucke am HBF, Bochum

06:10
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

286,00 
Codziennie
18:15
Czas przejazdu13 h. 45 min
+1 dzień

Bochum

BOCHUM, Wittener Straße pod wiaduktem kolejowym obok poczt

08:00
+1 dzień

Opole

OPOLE, Port,ul.JR Kowalczyków 56(Obr.Stalingrad)

304,98 
Popularne kierunki
Z miasta Bochum
Do miasta Opole
Do miasta Bochum
Z miasta Opole
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu