Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Berlin — Krosno w 2018 rok roku

00:05
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
Czas przejazdu 14 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:20
Dworzec autobusowy; ul. Naftowa 21
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, nie
23:40
ZOB; Berlin
Czas przejazdu 14 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Naftowa 21
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
01:00
BERLIN; ZOB am Funkturm
Czas przejazdu 15 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:15
Dworzec autobusowy; ul. Naftowa 21
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, wto, czw, nie
00:05
Czas przejazdu 14 h. 15 min

Berlin

Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld

14:20

Krosno

Dworzec autobusowy; ul. Naftowa 21

212
00:05
Berlin
Przystanek "Lotnisko Schonefeld"; Lotnisko Schonefeld
14:20
Krosno
Dworzec autobusowy; ul. Naftowa 21
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
23:40
Czas przejazdu 14 h. 40 min
+1 dzień

Berlin

ZOB; Berlin

14:20
+1 dzień

Krosno

Dworzec autobusowy; ul. Naftowa 21

213
23:40
Berlin
ZOB; Berlin
14:20
+1 dzień
Krosno
Dworzec autobusowy; ul. Naftowa 21
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
01:00
Czas przejazdu 15 h. 15 min

Berlin

BERLIN; ZOB am Funkturm

16:15

Krosno

Dworzec autobusowy; ul. Naftowa 21

319
01:00
Berlin
BERLIN; ZOB am Funkturm
16:15
Krosno
Dworzec autobusowy; ul. Naftowa 21
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Berlin
Do miasta Krosno
Do miasta Berlin
Z miasta Krosno
Podróż powrotna: