Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Żytomierz — Owrucz

Najlepsza oferta

Codziennie
19:45
Czas przejazdu02 h. 41 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

22:26

Owrucz

ОВРУЧ,

20,54 

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Owrucz w 2019 rok roku

Codziennie
06:40
Czas przejazdu03 h. 20 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

10:00

Owrucz

ОВРУЧ,

20,54 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

10:30

Owrucz

ОВРУЧ,

20,54 
Codziennie
09:15
Czas przejazdu02 h. 20 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

11:35

Owrucz

ОВРУЧ,

20,54 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu02 h. 54 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

12:54

Owrucz

ОВРУЧ,

20,54 
Codziennie
10:40
Czas przejazdu02 h. 30 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

13:10

Owrucz

ОВРУЧ,

20,54 
Codziennie
11:05
Czas przejazdu02 h. 25 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

13:30

Owrucz

ОВРУЧ,

20,54 
Codziennie
12:15
Czas przejazdu03 h. 00 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

15:15

Owrucz

ОВРУЧ,

20,54 
Poza nie
12:50
Czas przejazdu02 h. 55 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

15:45

Owrucz

ОВРУЧ,

20,54 
Poza nie
13:20
Czas przejazdu03 h. 32 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

16:52

Owrucz

ОВРУЧ,

20,54 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu03 h. 25 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

17:55

Owrucz

ОВРУЧ,

20,54 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu03 h. 00 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

18:00

Owrucz

ОВРУЧ,

20,54 
pon, śro
15:10
Czas przejazdu02 h. 25 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

17:35

Owrucz

ОВРУЧ,

20,54 
Codziennie
15:20
Czas przejazdu02 h. 30 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

17:50

Owrucz

ОВРУЧ,

20,54 
Codziennie
15:50
Czas przejazdu03 h. 10 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

19:00

Owrucz

ОВРУЧ,

20,54 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu03 h. 05 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

19:55

Owrucz

ОВРУЧ,

20,54 
Codziennie
17:50
Czas przejazdu02 h. 50 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

20:40

Owrucz

ОВРУЧ,

20,54 
Codziennie
18:35
Czas przejazdu03 h. 00 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

21:35

Owrucz

20,61 
Popularne kierunki
Do miasta Owrucz
Z miasta Owrucz
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu