Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Żółkiew — Kraków w 2019 rok roku

19:30
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
w drodze 9 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:30+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
19:30
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
w drodze 8 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:30+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
00:50
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
w drodze 12 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:15
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
00:50
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
w drodze 12 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:15
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
00:50
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
w drodze 13 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:15
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob

Rozkład jazdy autobusów Żółkiew — Kraków w 2019 rok roku

pon, czw
19:30
9 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Żółkiew

Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1

03:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

73,00 
19:30
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
03:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • FOP ZAKALA
czw, nie
19:30
8 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Żółkiew

Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1

03:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

73,13 
19:20
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
20:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:40
Jaworów
Przystanek, ul. Makoveia 66
22:15
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
23:45
Jarosław
Kraków, Polska, Małopolskie
00:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Zakala B.V.
  • Setra 315
śro, sob
00:50
12 godz. 25 min w drodze

Żółkiew

Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1

13:15

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

98,44 
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
śro, sob
00:50
12 godz. 25 min w drodze

Żółkiew

Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1

13:15

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

98,44 
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, sob
00:50
13 godz. 25 min w drodze

Żółkiew

Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1

13:15

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

103,02 
00:50
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!